Stal Mielecvs
Gryf Mielec 2-1 Stal Mielec
I Liga Juniorów Sb 11/05 11:00 Mielec, Warszawska 5gryf Mielec vsGryf
Gryf Mielec-:-Karpaty Krosno
I Liga Juniorów
Śr 15/05 11:00
Mielec, Warszawska 5


Poz. Zespół M PKT
1. Siarka Tarnobrzeg S.A. 6 16
2. Karpaty Krosno 5 13
3. Stal Mielec 7 12
4. Iglopol Dębica 6 10
5. Stal Stalowa Wola P.S.A 5 9
Pełna Tabela
Gryf

Trampkarze idą za ciosem, wysoka wygrana z Czarnymi Jasło.

02/05/2018. 07:30

We wczorajsze 1 majowe popołudnie, nasi trampkarze rozegrali swoje kolejne spotkanie ligowe jako jedyna nasza grupa rozgrywkowa w tym dniu. Na przeciw naszego zespołu tego dnia wyszła drużyna Czarnych Jasło, która jest dla nas ciężkim i nie wygodnym rywalem który śmiało stawia kroki w tej rundzie rozgrywkowej. Nasz zespół po sobotniej wygranej z APPN Mielec, chciał pójść zdecydowanym krokiem za ciosem i zgarnąć kolejne 3 punkty. Wyszliśmy na to spotkanie osłabieni brakiem obecności Łukasza Laska, grając w ataku w nieco eksperymentalnym zestawieniu. Wysoka mobilizacja i pełne zaangażowanie widoczne były już od pierwszego gwizdka. Od samego początku to my prowadziliśmy grę i kreowaliśmy co rusz okazje bramkowe, jednak żadna z nich nie przyniosła nam upragnione gola i zakończyliśmy pierwszą połowę bezbramkowym remisem.

Na drugą połowę również wybiegliśmy w pełni zmobilizowani, grając konsekwentnie i z pełnym zaangażowanie, przejmując w pełni kontrolę nad całością spotkania. Po kolejnych sytuacjach wreszcie udało nam się wyjść na prowadzenie po bramce naszego skrzydłowego Filipa Bogdana. Nie chcieliśmy poprzestać na wyniku 1:0, nie dając sobie gwarancji spokoju do ostatniego gwizdka i kreowaliśmy kolejne sytuacje, które przyniosły bramkę rezerwowego zawodnika Cezarego Małka, który mierzonym strzałem w dolny róg bramki pokonał bramkarza gości. Nie odwlekło się długo i podwyższyliśmy wynik na 3:0 po bramce Damiana Burczego, strzelonej z rzutu karnego (faul na Kacprze Grzelaku). Do końca spotkania kontrolowaliśmy już wynik spotkania, nie dając rywalom możliwości dojścia do korzystnych sytuacji. I takim wynikiem zakończyło się całe spotkanie.

Trener po meczu: "Jest to dla nas ciężki tydzień, bo rozgrywamy aż 3 spotkania ligowe w krótkim terminie czasu. Cieszę się bardzo, bo udało nam się przede wszystkim zrealizować założony plan - zdobyć komplet punktów w pojedynku z APPN i Czarnymi Jasło. Gratuluję chłopakom ogromnego zaangażowania w tym spotkaniu, które przełożyło się na przekonujące zwycięstwo. Jestem kolejny raz pełen uznania dla całego zespołu, który pracował na tak wspaniały sukces. Przed nami jeszcze wiele pracy aby wspinać się na coraz to wyższy poziom drabinki piłkarskiej, ale wierzę że jeżeli zaangażowanie będzie tak wysokie jak dziś, osiągniemy bardzo wiele. Gratuluję jeszcze raz całemu zespołowi."

Autor: Admin

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec