gryfvsstal

Gryf Mielec - Stal Mielec

4:1
Junior St.
21.04.2018 | 10:00

Gryfvssokol
Gryf Mielec - Pogoń Sokół
1 Liga
Juniorów St.
POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW Dachnów 1
29.04.2018 | 11:00
1. Błękitni Ropczyce 3 9:2 9pkt
2. Gryf Mielec 4 10:4 9pkt
3. Pogoń-Sokół.Lub 3 9:7 6pkt
4. Stal II Mielec 3 6:8 4pkt
5. Czarni 1910 Jasło 4 5:9 2pkt
Pełna Tabela
Gryf Mielec

Juniorzy Starsi wygrywają na inauguracje rundy wiossenej!

03/04/2018. 13:45

W dzisiejszym dniu nasz zespół juniora starszego zainaugurował rozgrywki ligowe meczem domowym w którym podejmował zespół Rzemieślnika Pilzno.Nasi zawodnicy bardzo dobrze przepracowali ostatnie tygodnie i nie mogli się już doczekać startu ligi.
Od samego początku spotkania inicjatywę przejął nasz zespół. Widać było że każdy z naszych zawodników był dobrze przygotowany do spotkania gdyż co chwilę stwarzaliśmy sobie sytuację pod bramką gości. Dwa razy zespół z Rzemieślnika ratowala poprzeczka jednak w 25min piłka wylądowała wreszcie w siatce kiedy to Mateusz Cholewa wykorzystał błędy rywali i otworzył wynik spotkania. Goście skupiali się wyłącznie na przeprowadzaniu kontrataków jednak nie stanowiły one większego zagrożenia pod naszą bramką. Do przerwy wynik spotkania 1-0. Po przerwie obraz gry nie uległ znacznej różnicy. To nasz zespół nadal dominował i kreował sobie kolejne sytuacje. W 55min po taktycznym rozegraniu rzutu różnego nasz kapitan Konrad Juszyński pewnym strzałem z pola karnego podwyższył wynik spotkania. Z kolei 10min później po dobrym rozegraniu akcji i dograniu w pole karne ze skrzydła wynik na 3-0 ustalił Mateusz Paklos. Do końca spotkania obie ekipy stworzyły jeszcze kilka sytuacji lecz żadna nie zakończyła się zdobyciem gola. Wynik końcowy to 3-0.
Należy pochwalić naszych zawodników za dobre rozpoczęcie sezonu. Mamy nadzieję że podtrzymaja oni dobrą formę przez całą rundę, a okazje do kolejnego zaprezentowania swoich umiejetnosci będą mieli już w najbliższą w sobotę.

Autor: Pjoter

Mateusz Pakłos
Junior Starszy

Napastnik


Konrad Juszyński
Junior Starszy

Obrońca

Trener: Dziękuję całemu zespołowi za podejście do spotkania i pełną realizację założeń przedmeczowych. Obawialiśmy się trochę tego spotkania ze względu na osłabienie kadrowe w linii obronnej. Jednak drużyna pokazała dużą determinację i wolę walki o kolejne zdobycze punktowe. Gratuluję zespołowi dobrego występu.

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
1. Mateusz Pakłos Juniorzy S. 12
2. Piotr Ździebło Seniorzy 7
3. Dawid Cymbor Juniorzy S. 7
4. Mateusz Cholewa Juniorzy S. 7
5. Kacper Tyrpa Juniorzy S. 4
6. Sebastian Dereń Juniorzy S. 4
7. Radosław Żmuda Juniorzy S. 3
wsparcie mielec
Strona została odwiedzona: 298 razy.