Stal Mielecvs
Gryf Mielec 2-1 Stal Mielec
I Liga Juniorów Sb 11/05 11:00 Mielec, Warszawska 5gryf Mielec vsGryf
Gryf Mielec-:-Karpaty Krosno
I Liga Juniorów
Śr 15/05 11:00
Mielec, Warszawska 5


Poz. Zespół M PKT
1. Siarka Tarnobrzeg S.A. 6 16
2. Karpaty Krosno 5 13
3. Stal Mielec 7 12
4. Iglopol Dębica 6 10
5. Stal Stalowa Wola P.S.A 5 9
Pełna Tabela
Gryf Mielec

Juniorzy Starsi wygrywają na inauguracje rundy wiossenej!

03/04/2018. 13:45

W dzisiejszym dniu nasz zespół juniora starszego zainaugurował rozgrywki ligowe meczem domowym w którym podejmował zespół Rzemieślnika Pilzno.Nasi zawodnicy bardzo dobrze przepracowali ostatnie tygodnie i nie mogli się już doczekać startu ligi.
Od samego początku spotkania inicjatywę przejął nasz zespół. Widać było że każdy z naszych zawodników był dobrze przygotowany do spotkania gdyż co chwilę stwarzaliśmy sobie sytuację pod bramką gości. Dwa razy zespół z Rzemieślnika ratowala poprzeczka jednak w 25min piłka wylądowała wreszcie w siatce kiedy to Mateusz Cholewa wykorzystał błędy rywali i otworzył wynik spotkania. Goście skupiali się wyłącznie na przeprowadzaniu kontrataków jednak nie stanowiły one większego zagrożenia pod naszą bramką. Do przerwy wynik spotkania 1-0. Po przerwie obraz gry nie uległ znacznej różnicy. To nasz zespół nadal dominował i kreował sobie kolejne sytuacje. W 55min po taktycznym rozegraniu rzutu różnego nasz kapitan Konrad Juszyński pewnym strzałem z pola karnego podwyższył wynik spotkania. Z kolei 10min później po dobrym rozegraniu akcji i dograniu w pole karne ze skrzydła wynik na 3-0 ustalił Mateusz Paklos. Do końca spotkania obie ekipy stworzyły jeszcze kilka sytuacji lecz żadna nie zakończyła się zdobyciem gola. Wynik końcowy to 3-0.
Należy pochwalić naszych zawodników za dobre rozpoczęcie sezonu. Mamy nadzieję że podtrzymaja oni dobrą formę przez całą rundę, a okazje do kolejnego zaprezentowania swoich umiejetnosci będą mieli już w najbliższą w sobotę.

Autor: Pjoter

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec