gryfvsdebica

Gryf 3:2 Lubaczów

1 Liga
Junior St.
02.06.2018 | 11:00
Gryf


gryfvsPogoń Sokół Lubaczów
Gryf - Jasło
1 Liga
Juniorów St.
Mielec
16.06.2018 | 11:00
Gryf
1. Gryf Mielec 11 26:16 25pkt
2. Błękitni Ropczyce 11 24:20 19pkt
3. Stal II Mielec 11 24:20 18pkt
4. Pogoń-Sokół.Lub 11 23:23 16pkt
5. Czarni Jasło 11 15:19 12pkt
Pełna Tabela
Gryf

Trampkarze pewnie wygrywają 2:0 z Ekoball Sanok!

05/06/2018. 23:50

W ramach dzisiejszego popołudnia nasi Trampkarze Starsi rozgrywali zaległe spotkanie 10 kolejki z Ekoball Sanok. Drużyna z Sanoka jest zespołem który pretenduje do awansu i obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 21 punktów i straconymi tylko 6 bramkami przed dzisiejszym spotkaniem z nami. Czekało więc nas bardzo trudne zadanie bo i rywal fizycznie przewyższał nas na każdej pozycji minimum o głowę. My przystępowaliśmy do tego spotkania również bez 3 podstawowych zawodników.

Była równo 17:00 i rozpoczęliśmy pierwszą połowę spotkania od prób pewnych ataków na rywala, próbowaliśmy przechylać przewagę w tym spotkaniu na własną stronę i to się nam udawało, brakowało jednak skuteczności i po bardzo dobrej 1 połowie schodziliśmy na przerwę z wynikiem 0:0.

Po przerwie, pełnej mobilizacji ruszyliśmy znów na rywala szukając własnych okazji bramkowych, rywal nie pozostawał dłużny i również szukał własnych sytuacji w tym spotkaniu. Gdy wszyscy myśleli że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, nasz zespół szybko wznowił grę z rzutu wolnego i piękną bramką akcję zakończył Kacper Grzelak strzelając tym samym swoją 6 bramkę w sezonie. W tym momencie postawiliśmy na pewną grę w strefie obronnej by nie dać się zaskoczyć rywalowi i starając się wyprowadzać szybkie ataki z własnej połowy, co udało zwieńczyć się piękna drugą bramką zdobytą przez Kacpra Grzelaka, który uderzeniem z boku boiska zaskoczył kompletnie rosłego bramkarza drużyny Ekoball. Nic już nie wydarzyło się do końca spotkania i nasza drużyna Trampkarzy dowiozła pewny wynik 2:0 do końca spotkania.

Trener po meczu: "Tak naprawdę jeszcze do tej pory żyję emocjami ze spotkania które było dla nas szalenie istotne aby walczyć o górne lokaty w tabeli ligowej. Zagraliśmy w dzisiejszym spotkaniu bez 3 naszych podstawowych zawodników w tym bez naszego podstawnego bramkarza którego zastąpił między słupkami Kuba Chmura, który poradził sobie znakomicie i bardzo mocno przyczynił się do naszego zwycięstwa. Chcę pochwalić cały zespół za mądrą, cierpliwą i konsekwentną grę, ławkę rezerwowych która całe spotkanie wspomagała chłopaków na boisku. Duże brawa należą się w tym spotkaniu blokowi obrony, który rozegrał spotkanie na najwyższym poziomie i pokazał jak wielki potencjał tkwi w naszym zespole. Cieszę się bardzo z tych 3 punktów, bo są to punkty zdobyte z silnym, doświadczonym zespołem, który przyjechał do nas z zamiarem wywiezienia kompletu punktów ligowych i zbliżenia się mocno do awansu. To co powtarzam ciągle chłopakom, przed nami początek długiej drogi w drodze na szczyt i jeżeli chcemy na niego dotrzeć musimy włożyć wiele pracy i wysiłku aby ten szczyt osiągnąć. Gratuluję całemu zespołowi zwycięstwa i cieszę się że możemy ponownie razem cieszyć się z ogromnego sukcesu.”

Autor: Admin

Konrad Juszyński
Junior Starszy

Obrońca

Trener: Było to ostatnie spotkanie w tym sezonie. Drużyna podeszła do niego na zupełnym luzie i pokazała bardzo fajną grę. Wygraliśmy ligę choć nie było to wcale tak łatwe.Dziękuję całemu zespołowi za spędzony razem czas i osiągnięcie założonych celów. Przed nowym sezonem i zespołem dużo pracy ale mają czas aby się do niego dobrze przygotować. Teraz czas na odpoczynek więc życzę wszystkim udanych wakacji.
kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
1. Mateusz Pakłos Juniorzy S. 17
2. Sebastian Dereń Juniorzy S. 13
3. Mateusz Cholewa Juniorzy S. 12
4. Dawid Cymbor Juniorzy S. 7
5. Kacper Grzelak Tramp. S. 7
6. Radosław Żmuda Juniorzy S. 6
7. Łukasz Lasek Tramp. S. 6
wsparcie mielec