gryfvsdebica

Gryf 3:2 Lubaczów

1 Liga
Junior St.
02.06.2018 | 11:00
Gryf


gryfvsPogoń Sokół Lubaczów
Gryf - Jasło
1 Liga
Juniorów St.
Mielec
16.06.2018 | 11:00
Gryf
1. Gryf Mielec 11 26:16 25pkt
2. Błękitni Ropczyce 11 24:20 19pkt
3. Stal II Mielec 11 24:20 18pkt
4. Pogoń-Sokół.Lub 11 23:23 16pkt
5. Czarni Jasło 11 15:19 12pkt
Pełna Tabela
jks

Ostatni mecz z Jarosławiem!

05/11/2017. 10:00

W dniu dzisiejszym tj.05.11.2017r. nasz zespół udał się do Jarosławia, aby zagrać tam ostatni mecz tej rundy. Liczyliśmy na to ze nasi juniorzy pokażą się z dobrej strony i pozytywnym akcentem zakończą obecną rundę.

Od początku spotkanie było dosyć wyrównane i oba zespoły szukały swoich szans na zdobycie bramki. Pierwsze okazje miał nasz zespół jednak nie potrafił ich wykorzystać. Wraz z kolejnymi minutami przewagę na boisku uzyskiwał zespół gospodarzy, który udokumentował ją zdobytą bramką na 1-0 w 28min spotkania. Do końca pierwszej połowy oba zespoły szukały jeszcze okazji na zdobycie bramki jednak nikomu ta sztuka już się nie udała i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0.

W przerwie nasz zespół powiedział sobie kilka mocnych słów i zmotywowany wyszedł na drugą odsłonę spotkania. Jednak na nasze nieszczęście druga połowa rozpoczęła się bardzo źle dla naszego zespołu gdyż już w 53min zespół gospodarzy podwyższył wynik spotkania. Od tego momentu nasz zespół wyglądał fatalnie. Nasi zawodnicy nie potrafili zawiązać żadnej składnej akcji. Gospodarze z kolei stwarzali sobie coraz to groźniejsze sytuację efektem, czego była zdobyta przez nich bramka w 65min na 3-0. Wydawało się, że nic nie uchroni naszego zespołu przed wysoką przegraną jednak gospodarze nie potrafili bardziej wykorzystać swojej przewagi na boisku. Nadzieje naszemu zespołowi dał Kacper Tyrpa, który w 83min technicznym strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w siatce. Nasz zespół poczuł wówczas ze odrobienie strat jest jeszcze możliwe i rzucili sie do ataku. Nasz wysiłek został nagrodzony gdyż w 87min Mateusz Pakłos po indywidualnej akcji zdobył bramkę kontaktowa dla naszego zespołu. Do końca meczu nasi zawodnicy ambitnie szukali szansy za zdobycie bramki wyrównującej jednak ostatecznie nam sie to nie udało.

Niestety nie udało nam sie zakończyć obecnej rundy wygraną jednak należy pochwalić naszych zawodników za walkę do ostatniego gwizdka. Mamy nadzieję ze nasz zespół dobrze przepracuje teraz okres przygotowawczy i w dobrym stylu wejdzie w rundę wiosenna.

Autor: Oliwier

Konrad Juszyński
Junior Starszy

Obrońca

Trener: Było to ostatnie spotkanie w tym sezonie. Drużyna podeszła do niego na zupełnym luzie i pokazała bardzo fajną grę. Wygraliśmy ligę choć nie było to wcale tak łatwe.Dziękuję całemu zespołowi za spędzony razem czas i osiągnięcie założonych celów. Przed nowym sezonem i zespołem dużo pracy ale mają czas aby się do niego dobrze przygotować. Teraz czas na odpoczynek więc życzę wszystkim udanych wakacji.
kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
1. Mateusz Pakłos Juniorzy S. 17
2. Sebastian Dereń Juniorzy S. 13
3. Mateusz Cholewa Juniorzy S. 12
4. Dawid Cymbor Juniorzy S. 7
5. Kacper Grzelak Tramp. S. 7
6. Radosław Żmuda Juniorzy S. 6
7. Łukasz Lasek Tramp. S. 6
wsparcie mielec