Pełna Tabela
Gryf

Gryf Mielec - Czarni Jasło

06/05/2018. 15:30

W dzisiejszym dniu tj. 06.05.2018r. Nasz zespół zmierzył się w meczu wyjazdowym z Czarnymi Jasło. Nasza drużyna wyjechała na to spotkanie mocno osłabiona ponieważ kilku naszych podstawowych zawodników przygotowywała się do egzamimu maturalnego. Ponadto na piątkowym treningu przedmeczowym z powodu kontuzji z kadry na mecz wypadł kolejny zawodnik. Pomimo braków kadrowych nasi zawodnicy dobrze zaczęli mecz. Kontrolowalismy przebieg spotkania i stwarzalismy sobie sytuacje podbramkowe. W 25min po taktycznym rozegraniu rzutu wolnego, Mateusz Paklos dał prowadzenie naszemu zespołowi. Do końca próbowaliśmy podwyższyć wynik spotkania ale pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 0-1.

Po przerwie nasza drużyna nadal kontrolowala przebieg spotkania i szukala kolejnych szans na zdobycie bramki. Udało nam się to już w 55min kiedy to ponownie Mateusz Paklos podwyższył wynik spotkania. Do końca spotkania oba zespoly próbowały zdobyć kolejne bramki. Udało się ją zdobyć drużynie gospodarzy która strzeliła bramkę kontaktową w 85min meczu. Do końca nasz zespół jednak umiejętnie się bronił i ostatecznie wygraliśmy to spotkanie 1-2.

Cieszy to, że pomimo dużych braków kadrowych nasz zespół pokazał wole walki i zdobył cenne 3 punktu na wyjeździe. Gratulujemy wyniku i liczymy na kolejne dobre występy naszej drużyny.

Autor: Oliwier

Konrad Juszyński
Junior Starszy

Obrońca

Trener: Było to ostatnie spotkanie w tym sezonie. Drużyna podeszła do niego na zupełnym luzie i pokazała bardzo fajną grę. Wygraliśmy ligę choć nie było to wcale tak łatwe.Dziękuję całemu zespołowi za spędzony razem czas i osiągnięcie założonych celów. Przed nowym sezonem i zespołem dużo pracy ale mają czas aby się do niego dobrze przygotować. Teraz czas na odpoczynek więc życzę wszystkim udanych wakacji.