Stal Mielecvs
Gryf Mielec 2-1 Stal Mielec
I Liga Juniorów Sb 11/05 11:00 Mielec, Warszawska 5gryf Mielec vsGryf
Gryf Mielec-:-Karpaty Krosno
I Liga Juniorów
Śr 15/05 11:00
Mielec, Warszawska 5


Poz. Zespół M PKT
1. Siarka Tarnobrzeg S.A. 6 16
2. Karpaty Krosno 5 13
3. Stal Mielec 7 12
4. Iglopol Dębica 6 10
5. Stal Stalowa Wola P.S.A 5 9
Pełna Tabela
Gryf

Gryf Mielec - Czarni Jasło

06/05/2018. 15:30

W dzisiejszym dniu tj. 06.05.2018r. Nasz zespół zmierzył się w meczu wyjazdowym z Czarnymi Jasło. Nasza drużyna wyjechała na to spotkanie mocno osłabiona ponieważ kilku naszych podstawowych zawodników przygotowywała się do egzamimu maturalnego. Ponadto na piątkowym treningu przedmeczowym z powodu kontuzji z kadry na mecz wypadł kolejny zawodnik. Pomimo braków kadrowych nasi zawodnicy dobrze zaczęli mecz. Kontrolowalismy przebieg spotkania i stwarzalismy sobie sytuacje podbramkowe. W 25min po taktycznym rozegraniu rzutu wolnego, Mateusz Paklos dał prowadzenie naszemu zespołowi. Do końca próbowaliśmy podwyższyć wynik spotkania ale pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 0-1.

Po przerwie nasza drużyna nadal kontrolowala przebieg spotkania i szukala kolejnych szans na zdobycie bramki. Udało nam się to już w 55min kiedy to ponownie Mateusz Paklos podwyższył wynik spotkania. Do końca spotkania oba zespoly próbowały zdobyć kolejne bramki. Udało się ją zdobyć drużynie gospodarzy która strzeliła bramkę kontaktową w 85min meczu. Do końca nasz zespół jednak umiejętnie się bronił i ostatecznie wygraliśmy to spotkanie 1-2.

Cieszy to, że pomimo dużych braków kadrowych nasz zespół pokazał wole walki i zdobył cenne 3 punktu na wyjeździe. Gratulujemy wyniku i liczymy na kolejne dobre występy naszej drużyny.

Autor: Oliwier

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec