Stal Mielecvs
Gryf Mielec 2-1 Stal Mielec
I Liga Juniorów Sb 11/05 11:00 Mielec, Warszawska 5gryf Mielec vsGryf
Gryf Mielec-:-Karpaty Krosno
I Liga Juniorów
Śr 15/05 11:00
Mielec, Warszawska 5


Poz. Zespół M PKT
1. Siarka Tarnobrzeg S.A. 6 16
2. Karpaty Krosno 5 13
3. Stal Mielec 7 12
4. Iglopol Dębica 6 10
5. Stal Stalowa Wola P.S.A 5 9
Pełna Tabela
Gryf Mielec

Gryf Mielec-Błękitni Ropczyce

07/04/2018. 17:21

W dzisiejszym dniu tj. 07.04.2018r. nasz zespół podejmował na własnym stadionie drużynę Błękitnych Ropczyce. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze spotkania, dlatego tez pojedynek ten zapowiadał się niezwykle ciekawie.
Niestety nasz zespół nie rozpoczął dobrze tego spotkania. Od początku nasi zawodnicy popełniali dużo prostych błędów i ciężko było im się utrzymywać przy piłce. Niefrasobliwość w naszej grze obronnej szybko wykorzystali goście, którzy już w 12min spotkania objęli prowadzenie. Pomimo słabszej dyspozycji naszego zespołu szybko mogliśmy wyrównać stan spotkania jednak piłka po strzale Mateusza Pakłosa najpierw trafiła w poprzeczkę a później w słupek bramki rywali. Z kolei goście wykorzystywali wszystkie nadarzające się sytuacje i tak kolejno w 22 i 31 minucie spotkania podwyższali wynik spotkania i ustalili wynik pierwszej połowy na 0-3.

Po przerwie nasz zespół wyszedł na murawę niesamowicie zmotywowany do tego, aby odmienić jeszcze losy spotkania. Rozmowa w szatni na pewno pomogła naszym zawodnikom gdyż w drugiej odsłonie spotkania oglądaliśmy całkowicie odmienną gre Gryfiarzy. W końcu nasz zespół potrafił utrzymać się przy piłce i konstruować składne akcje. Zespół gości praktycznie nie istniał w drugiej połowie jednak naszym zawodnikom za każdy razem brakowała trochę dokładności i szczęścia w sytuacjach bramkowych. Dopiero w 75min Mateusz Cholewa po indywidualnej akcji umieścił piłkę w siatce. Do końca spotkania nasz zespół ambitnie próbował zdobywać kolejne bramki jednak tego dnia nie było nam to już pisane i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1-3. Pomimo słabej pierwszej połowy należy pochwalić zespół za zmianę i ambitną grę w drugiej połowie. Wierzymy, że ten mecz był tylko wypadkiem przy pracy i że nasi zawodnicy udowodnia swoją wartość w najbliższym meczu.

Autor: Oliwier

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec