gryfvsdebica

Gryf 3:2 Lubaczów

1 Liga
Junior St.
02.06.2018 | 11:00
Gryf


gryfvsPogoń Sokół Lubaczów
Gryf - Jasło
1 Liga
Juniorów St.
Mielec
16.06.2018 | 11:00
Gryf
1. Gryf Mielec 11 26:16 25pkt
2. Błękitni Ropczyce 11 24:20 19pkt
3. Stal II Mielec 11 24:20 18pkt
4. Pogoń-Sokół.Lub 11 23:23 16pkt
5. Czarni Jasło 11 15:19 12pkt
Pełna Tabela
Lechia Sędziszów

Juniorzy Starsi ogrywają Lechię Sędziszów aż 11-0!

07/10/2017. 20:00

W dzisiejszym dniu tj. 07.10.2017r. nasz zespół podejmował na własnym boisku drużynę Lechii Sędziszów Małopolski. Po ostatniej mało przekonującej wygranej nasz zespół chciał się pokazać z jak najlepszej strony i po dobrej grze zgarnąć 3 punkty.

Od samego początku było widać, że nasi zawodnicy są niesamowicie skoncentrowani na spotkaniu i dyktowali warunki gry. Na efekt naszej znakomitej gry nie musieliśmy zbyt długo czekać, ponieważ już w 10min spotkania po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kacper Burghardt głową umieścił piłkę w siatce. Jednak, to był dopiero początek tego, co nasz zespół zaoferował w pierwszej części spotkania, ponieważ naszym zawodnikom wychodziło dzisiaj dosłownie wszystko i z łatwością kreowaliśmy kolejne sytuacje bramkowe. Efektem tego były bramki zdobyte przez Kacpra Tyrpę i Dawida Cymbora oddane zza pola karnego. Następne trafienie było autorstwa Radka Żmudy a z kolei w 30min nasz bramkarz Nikolas Skowron pewnym strzałem z rzutu karnego podwyższył nasze prowadzenie na 5-0. Nasz zespół nie myślał się jednak zatrzymywać i nie pozwalając swoim rywalom na nic kreował kolejne sytuacje podbramkowe. Następne bramki po indywidualnych akcjach zdobywali Sebastian Dereń i Marek Sipior a w 40min po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Dawid Cymbor zdobywając bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8-0 po pełnej dominacji naszego zespołu.

W przerwie niewiele było uwag, ponieważ, praktycznie nie było, czego poprawiać, bo nasi zawodnicy grali po prostu rewelacyjnie. Obraz gry w drugiej odsłonie wyglądał identycznie jak w pierwszej. Nasz zespół nadal dominował na boisku i stwarzał sobie kolejne sytuacje. W 55min na listę strzelców wpisał się ponownie Radek Żmuda wykorzystując dobre podanie za plecy obrońców. Następnie Kacper Tyrpa po raz drugi w tym spotkaniu popisał się znakomitym strzałem z dystansu. Ostatnie trafienie w tym spotkaniu a zarazem chyba najładniejsze należało jednak do Dawida Cymbora, który fenomenalnym strzałem zza pola karnego, lewą nogą umieścił piłkę w samym okienku bramki przeciwnika. Dla Dawida była to już 3 bramka w tym spotkaniu. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 11-0 po pełnej dominacji z naszej strony.

Należy pogratulować naszym zawodnikom świetnego występu i mieć nadzieję, że taką formę utrzymają w najbliższym meczu ze Stalą Mielec, które odbędzie się już w następna sobotę.

Autor: Admin

Konrad Juszyński
Junior Starszy

Obrońca

Trener: Było to ostatnie spotkanie w tym sezonie. Drużyna podeszła do niego na zupełnym luzie i pokazała bardzo fajną grę. Wygraliśmy ligę choć nie było to wcale tak łatwe.Dziękuję całemu zespołowi za spędzony razem czas i osiągnięcie założonych celów. Przed nowym sezonem i zespołem dużo pracy ale mają czas aby się do niego dobrze przygotować. Teraz czas na odpoczynek więc życzę wszystkim udanych wakacji.
kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
1. Mateusz Pakłos Juniorzy S. 17
2. Sebastian Dereń Juniorzy S. 13
3. Mateusz Cholewa Juniorzy S. 12
4. Dawid Cymbor Juniorzy S. 7
5. Kacper Grzelak Tramp. S. 7
6. Radosław Żmuda Juniorzy S. 6
7. Łukasz Lasek Tramp. S. 6
wsparcie mielec