Stal Mielecvs
Gryf Mielec 2-1 Stal Mielec
I Liga Juniorów Sb 11/05 11:00 Mielec, Warszawska 5gryf Mielec vsGryf
Gryf Mielec-:-Karpaty Krosno
I Liga Juniorów
Śr 15/05 11:00
Mielec, Warszawska 5


Poz. Zespół M PKT
1. Siarka Tarnobrzeg S.A. 6 16
2. Karpaty Krosno 5 13
3. Stal Mielec 7 12
4. Iglopol Dębica 6 10
5. Stal Stalowa Wola P.S.A 5 9
Pełna Tabela
Lechia Sędziszów

Juniorzy Starsi ogrywają Lechię Sędziszów aż 11-0!

07/10/2017. 20:00

W dzisiejszym dniu tj. 07.10.2017r. nasz zespół podejmował na własnym boisku drużynę Lechii Sędziszów Małopolski. Po ostatniej mało przekonującej wygranej nasz zespół chciał się pokazać z jak najlepszej strony i po dobrej grze zgarnąć 3 punkty.

Od samego początku było widać, że nasi zawodnicy są niesamowicie skoncentrowani na spotkaniu i dyktowali warunki gry. Na efekt naszej znakomitej gry nie musieliśmy zbyt długo czekać, ponieważ już w 10min spotkania po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kacper Burghardt głową umieścił piłkę w siatce. Jednak, to był dopiero początek tego, co nasz zespół zaoferował w pierwszej części spotkania, ponieważ naszym zawodnikom wychodziło dzisiaj dosłownie wszystko i z łatwością kreowaliśmy kolejne sytuacje bramkowe. Efektem tego były bramki zdobyte przez Kacpra Tyrpę i Dawida Cymbora oddane zza pola karnego. Następne trafienie było autorstwa Radka Żmudy a z kolei w 30min nasz bramkarz Nikolas Skowron pewnym strzałem z rzutu karnego podwyższył nasze prowadzenie na 5-0. Nasz zespół nie myślał się jednak zatrzymywać i nie pozwalając swoim rywalom na nic kreował kolejne sytuacje podbramkowe. Następne bramki po indywidualnych akcjach zdobywali Sebastian Dereń i Marek Sipior a w 40min po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Dawid Cymbor zdobywając bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8-0 po pełnej dominacji naszego zespołu.

W przerwie niewiele było uwag, ponieważ, praktycznie nie było, czego poprawiać, bo nasi zawodnicy grali po prostu rewelacyjnie. Obraz gry w drugiej odsłonie wyglądał identycznie jak w pierwszej. Nasz zespół nadal dominował na boisku i stwarzał sobie kolejne sytuacje. W 55min na listę strzelców wpisał się ponownie Radek Żmuda wykorzystując dobre podanie za plecy obrońców. Następnie Kacper Tyrpa po raz drugi w tym spotkaniu popisał się znakomitym strzałem z dystansu. Ostatnie trafienie w tym spotkaniu a zarazem chyba najładniejsze należało jednak do Dawida Cymbora, który fenomenalnym strzałem zza pola karnego, lewą nogą umieścił piłkę w samym okienku bramki przeciwnika. Dla Dawida była to już 3 bramka w tym spotkaniu. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 11-0 po pełnej dominacji z naszej strony.

Należy pogratulować naszym zawodnikom świetnego występu i mieć nadzieję, że taką formę utrzymają w najbliższym meczu ze Stalą Mielec, które odbędzie się już w następna sobotę.

Autor: Admin

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec