Stal Mielecvs
Gryf Mielec 2-1 Stal Mielec
I Liga Juniorów Sb 11/05 11:00 Mielec, Warszawska 5gryf Mielec vsGryf
Gryf Mielec-:-Karpaty Krosno
I Liga Juniorów
Śr 15/05 11:00
Mielec, Warszawska 5


Poz. Zespół M PKT
1. Siarka Tarnobrzeg S.A. 6 16
2. Karpaty Krosno 5 13
3. Stal Mielec 7 12
4. Iglopol Dębica 6 10
5. Stal Stalowa Wola P.S.A 5 9
Pełna Tabela
Gryf Mielec

Bliskie spotkanie z zawodnikami Juniorów Starszych cz.17!

09/08/2017. 21:10

Bliskie spotkania z zawodnikami Juniorów Starszych „Zwierzenia i wyznania”


Imię: Mateusz

Nazwisko: Pakłos

Ksywa: Pako

Szkoła: I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu

Reprezentowany Klub: MKS Gryf Mielec

Moja przygoda z piłką zaczęła się od… Zazwyczaj gier rozgrywanych pod blokiem ze starszymi kolegami , następnie zdecydowałem się pójść na trening do Stali Mielec.

Moja pozycja na boisku to… Aktualnie napastnik, jednak na początku mojej przygody z Gryfem była mi przyporządkowana pozycja bocznego pomocnika.

Twoja opinia o zespole... Pomimo iż, współpracujemy ze sobą od niedawna, jesteśmy bardzo zgrani na boisku oraz poza nim, mam nadzieję, że dzięki temu będziemy osiągać kolejne sukcesy.

Moje osiągniecia sportowe i cele na przyszłość to… Do moich osiągnięć mogę zaliczyć wygrane w paru turniejach. Moim najbliższym celem związanym ze sportem jest utrzymanie w tym roku w lidze i jak najlepszy wynik za rok.

Nauka, zabawa, trening… co jest jeszcze ważne w Twoim życiu? Ważną role odgrywają również moi przyjaciele, dziewczyna i przede wszystkim rodzina to właśnie oni pomagają im w gorszych momentach mojego życia.

Czy rodzice lub rodzeństwo pomagają ci w osiągnięciu celu? Moi rodzice oraz młodszy brat okazują mi bardzo duże wsparcie. Pomagają mi podejmować ważne decyzje, które zazwyczaj dotyczą mojej przyszłości.

Mocna i słaba cecha mojego charakteru to… Wydaje mi się, że atutem mojego charakteru jest silna wola, która sprawia, że sie nie poddaje w dążeniu do wyznaczonych przez siebie celów. Gorszą cechą może okazać się moje nadmierne zdenerwowanie podczas ponoszenia porażek.

Czy trening ma wpływ na kształtowanie twojego charakteru?Treningi z cała pewnością mają wpływ na kształtowanie się mojego charakteru oraz zachowania. To na nich uczę się szacunku, pokory dla drugiego zawodnika, co później przekłada się na moje codzienne życie.

Czym jest dla Ciebie sport? Trenujesz piłkę nożną, bo…To dzięki niej moje życie staje się ciekawsze. Mecze piłki nożnej polegają na uczciwym współzawodnictwie, a nie na zawziętej konfrontacji.

Z jakim piłkarzem chciałbyś wymienić się koszulką? W przyszłości chciałbym sie wymienić koszulką z Leo Messim, Zaltanem Ibrahimoviciem lub Edenem Hazardem, ponieważ bardzo ich cenię jako piłkarzy. Staram się wzorować na ich imponującym stylu gry.

Jeśli nie będę piłkarzem, to… Jeszcze nie myślałem o tym kim konkretnie chciałbym być, ale liczę na to, że uda mi się zdobyć odpowiednio wysokie wykształcenie. Dzięki temu będę miał większe szanse na zdobycie dobrej posady.

Twoja ulubiona drużyna… Moją ulubioną drużyną jest FC Barcelona, ponieważ od dziecka im kibicuję.

Twój ulubiony Film? Mój ulubiony film to "Igrzyska śmierci"

Jedzenie z którego nie możesz zrezygnować... Ulubioną potrawą jest spaghetti. Moja mama potrafi je idealnie przyrządzić, co sprawia, że nie potrafię z niego zrezygnować.

Napój którego nie możesz sobie odmówić... Bardzo lubię pić herbatę. Zwłaszcza tę, którą wujek specjalnie przywozi mi z wyspy Mauritius, którą odwiedza.

Strzelić gola, czy idealnie podać koledze..? Często wiele kontrowersji wywołuje postawa zawodnika podczas momentu kulminacyjnego całej gry, którym jest decyzja dotycząca bezpośredniego strzału na bramkę przeciwnika lub bezpiecznego podania w stronę kolegi z drużyny. Aczkolwiek wolałbym samodzielnie zakończyć akcję strzałem na bramkę z dogodnej pozycji, gdyż jestem napastnikiem.

Największy twardziel w zespole to? Uważam, że największym twardzielem w drużynie jest Kornel Dudek oraz Konrad Juszyński, ponieważ nie boją się grać twardo na boisku.

Żartowniś? Największym żartownisiem w naszej ekipie jest Trener Antoni Żuraw, ponieważ swoimi żartami sprawia, że każdy trening przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze.

Moje najlepsze wakacje… Odbyły się w 2015r. spędziłem je z przyjaciółmi na kolonii w Hiszpanii , a następnie na obozie treningowym w Zakrzowie. Ostatnie dni tych wakacji spędziłem z rodzicami oraz młodszym bratem w górach.

Co cię najbardziej cieszy, a czego nie znosisz? Największą radość przynosi mi czas spędzony z rodziną, dziewczyną oraz znajomymi. Cieszą mnie również chwile, które spędziłem na boisku. Nie znoszę osób, które mnie okłamują i są wobec mnie nieuczciwe.

Nie mogę zacząć dnia bez…Śniadania, które jest podstawowym posiłkiem. To właśnie ono odpowiada za kondycję mojego ciała podczas dnia.

Gdybyś mógł cofnąć czas to co byś zmienił w swoim życiu? Gdybym miał taką możliwość, z przyjemnością wcześniej zacząłbym rozwijanie swoich umiejętności w Gryfie.

Moje motto życiowe to... Póki co, nie posiadam żadnego motta życiowego.

Twoje życzenia lub podziękowania dla kogoś? Chciałbym z całego serca podziękować swoim rodzicom za to, że zawsze są przy mnie i okazują mi wielkie wsparcie w rozwijaniu moich zainteresowań i nie tylko. Chcę podziękować także mojej dziewczynie oraz przyjaciołom, którzy ochoczo przychodzą na moje mecze, sparingi, a nawet i treningi. Trenerowi zaś pragnę życzyć zdrowia i jak najwięcej wytrwałości z nami oraz multum sukcesów.Autor: Admin

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec