Gryf

Gryf Mielec - Pilzno

12/05/2018. 14:24

W dzisiejszym dniu tj. 12.05.2018r. nasz zespół udał się do Pilzna aby zmierzyć się z tamtejszym Rzemieślnikiem. Po ostatniej serii dobrych występów spodziewaliśmy się podtrzymania dobrej passy i zdobycia kolejnego kompletu punktów.

Niestety nasi zawodnicy nie weszli dobrze w to spotkanie efektem czego byla stracona bramka już w 15min spotkania. Dla naszego zespołu był to jednak punkt zwrotny gdyż od tego momentu zaczęliśmy przejmować kontrole nad spotkaniem. Szukaliśmy gry i stwarzalismy sobie sytuacje podbramkowe. Efektem tego było doprowadzenie do remisu przez Radosława Żmude w 27min spotkania. Do przerwy szukalismy kolejnych bramek lecz brakowało skuteczności i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1.

Po przerwie nasz zespół nadal miał wyraźną przewagę i szukał swoich szans na strzelenie bramki. Niestety tego dnia nasi zawodnicy byli niesamowici nieskuteczni i nie potrafili znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Gospodarze nie stwarzali większego zagrozenia jednak w 80min nasz bramkarz przy wyjściu do piłki popełnił błąd efektem czego była stracona bramka w samej końcówce. Nasz zespół ustawił sie wowczas bardzo ofensywnie chcąc za wszelką cenę odmienić jeszcze losy tego spotkania. Niestety nie udalo nam się to a ponadto gospodarze wyprowadzili jeszcze dwa zabójcze kontrataki i ostatecznie przegraliśmy to spotkanie 4-1.

Niestety nie udało sie podtrzymac serii zwyciestw. Wierzymy jednak że był to wypadek przy pracy a nasi zaowdnicy udowodnia swoja wartosc w kolejnym spotkaniu.

Autor: Pjoter