Stal Mielecvs
Gryf Mielec 4-6 Siarka Tarnobrzeg S.A.
I Liga Juniorów Nd 14/04 12:00 Mielec, Warszawska 5Stal Mielec vsGryf
Iglopol Dębica -:- Gryf Mielec
I Liga Juniorów
Nd 28/04 11:00
Dębica, Sportowa 26


Poz. Zespół M PKT
1. Stal Stalowa Wola P.S.A 2 6
2. Siarka Tarnobrzeg S.A. 2 4
3. Karpaty Krosno 2 4
4. Stal Mielec 2 3
5. Iglopol Dębica 2 1
Pełna Tabela
Gryf

Gryf Mielec - Pilzno

12/05/2018. 14:24

W dzisiejszym dniu tj. 12.05.2018r. nasz zespół udał się do Pilzna aby zmierzyć się z tamtejszym Rzemieślnikiem. Po ostatniej serii dobrych występów spodziewaliśmy się podtrzymania dobrej passy i zdobycia kolejnego kompletu punktów.

Niestety nasi zawodnicy nie weszli dobrze w to spotkanie efektem czego byla stracona bramka już w 15min spotkania. Dla naszego zespołu był to jednak punkt zwrotny gdyż od tego momentu zaczęliśmy przejmować kontrole nad spotkaniem. Szukaliśmy gry i stwarzalismy sobie sytuacje podbramkowe. Efektem tego było doprowadzenie do remisu przez Radosława Żmude w 27min spotkania. Do przerwy szukalismy kolejnych bramek lecz brakowało skuteczności i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1.

Po przerwie nasz zespół nadal miał wyraźną przewagę i szukał swoich szans na strzelenie bramki. Niestety tego dnia nasi zawodnicy byli niesamowici nieskuteczni i nie potrafili znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Gospodarze nie stwarzali większego zagrozenia jednak w 80min nasz bramkarz przy wyjściu do piłki popełnił błąd efektem czego była stracona bramka w samej końcówce. Nasz zespół ustawił sie wowczas bardzo ofensywnie chcąc za wszelką cenę odmienić jeszcze losy tego spotkania. Niestety nie udalo nam się to a ponadto gospodarze wyprowadzili jeszcze dwa zabójcze kontrataki i ostatecznie przegraliśmy to spotkanie 4-1.

Niestety nie udało sie podtrzymac serii zwyciestw. Wierzymy jednak że był to wypadek przy pracy a nasi zaowdnicy udowodnia swoja wartosc w kolejnym spotkaniu.

Autor: Pjoter

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec