gryfvs
Przerwa letnia
- - -Resovia Rzeszów vsGryf Mielec
Resovia - Gryf
I Liga Juniorów
Sb 17/08 11:00
Rzeszów


Poz. Zespół M PKT
1. Gryf Mielec 0 0 0
2. Przełom Besko 0 0 0
3. MKS Dap Dębica 0 0 0
4. Stal Mielec 0 0 0
5. Ekoball Sanok 0 0 0
Pełna Tabela
Gryf

Wakacyjny turniej młodzieżowy dobiegł końca

12/09/2019 11:30

W dniu dzisiejszmy rozegrano drugą część turnieju drużyn młodzieżowych. Był to wyjątkowy czas spędzony na boisku przez młodych zawodników naszego klubu, którzy są obecnie kontynuatorami wcześniejszych pokoleń, pisząc ciągle coraz to nowszą historię naszego klubu. Sukces który należy podkreślić w ostatnich latach to awans naszych zespołów młodzieżowych do najwyższych lig młodzieżowych na podkarpaciu, w których znajdują się takie zespoły jak Stal Mielec, Stal Rzeszów, Resovia Rzeszów, Siarka Tarnobrzeg.

Jak podkreślają młodzi zawodnicy naszego klubu jest to dla nich wyróżnienie, iż mogą rozgrywać mecze z herbem klubu na piersi którego tradycja sięga już 110 lat i będą wkładać wszelki wysiłek aby reprezentować codziennie klub z jak najlepszej strony.

Pragniemy serdecznie podziękować Miastu Mielec za wsparcie w organizacji obchodów 110 lecia klubu a drużynom rozgrywającym z nami wspólne rozgrywki turniejowe za włożony wysiłek i godne reprezentowanie obchodów naszego 110-lecia klubu.Autor: KZ

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec elektrocieplownia