Stal Mielecvs
Gryf Mielec 4-6 Siarka Tarnobrzeg S.A.
I Liga Juniorów Nd 14/04 12:00 Mielec, Warszawska 5Stal Mielec vsGryf
Iglopol Dębica -:- Gryf Mielec
I Liga Juniorów
Nd 28/04 11:00
Dębica, Sportowa 26


Poz. Zespół M PKT
1. Stal Stalowa Wola P.S.A 2 6
2. Siarka Tarnobrzeg S.A. 2 4
3. Karpaty Krosno 2 4
4. Stal Mielec 2 3
5. Iglopol Dębica 2 1
Pełna Tabela
Gryf

Wizyta młodych piłkarzy w Warszawie!!

14/06/2018. 21:11

Dzisiejszego dnia nasi młodzi zawodnicy Gryfu, na zaproszenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polski pana Marka Kuchcińskiego, udali się z wizytą do Warszawy.

Na początku udaliśmy się do Sejmu Rzeczypospolitej Polski gdzie mogliśmy z bliska przyjrzeć się pracy naszych posłów oraz zobaczyć jak wyglądają debaty. Następnie mogliśmy zjeść smaczny obiad w sejmowej restauracji.

Zobacz galerię zdjęć


Później nasi zawodnicy udali sie do Muzeum Powstania Warszawskiego. Podczas tej wizyty mogliśmy obejrzeć tamtejsze eksponaty oraz zobaczyć jak młodzi ludzie zmagali sie z trudami powstania. Na koniec naszej wizyty w muzeum spotkaliśmy starszą Panią która osobiście przeżyła owe powstanie. Chętnie podzieliła się ona swoim doświadczeniem z tamtych lat z naszymi młodymi zawodnikami. Było to niezwykle cenna rozmowa która przybliżyła nam w jakich realiach przyszło żyć tamtejszym ludziom.

Zobacz galerię zdjęć


Cała wizyta w Warszawie była niezwykle cenna dla naszych młodych zawodników dlatego jeszcze raz chcielibyśmy serdecznie podziękować Marszałkowi Sejmu Rzeczpospolitej Polski za możliwość przyjazdu i zwiedzenia nowych miejsc.

Autor: Pjoter

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec