Stal Mielecvs
Gryf Mielec 2-1 Stal Mielec
I Liga Juniorów Sb 11/05 11:00 Mielec, Warszawska 5gryf Mielec vsGryf
Gryf Mielec-:-Karpaty Krosno
I Liga Juniorów
Śr 15/05 11:00
Mielec, Warszawska 5


Poz. Zespół M PKT
1. Siarka Tarnobrzeg S.A. 6 16
2. Karpaty Krosno 5 13
3. Stal Mielec 7 12
4. Iglopol Dębica 6 10
5. Stal Stalowa Wola P.S.A 5 9
Pełna Tabela
Gryf

Wizyta młodych piłkarzy w Warszawie!!

14/06/2018. 21:11

Dzisiejszego dnia nasi młodzi zawodnicy Gryfu, na zaproszenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polski pana Marka Kuchcińskiego, udali się z wizytą do Warszawy.

Na początku udaliśmy się do Sejmu Rzeczypospolitej Polski gdzie mogliśmy z bliska przyjrzeć się pracy naszych posłów oraz zobaczyć jak wyglądają debaty. Następnie mogliśmy zjeść smaczny obiad w sejmowej restauracji.

Zobacz galerię zdjęć


Później nasi zawodnicy udali sie do Muzeum Powstania Warszawskiego. Podczas tej wizyty mogliśmy obejrzeć tamtejsze eksponaty oraz zobaczyć jak młodzi ludzie zmagali sie z trudami powstania. Na koniec naszej wizyty w muzeum spotkaliśmy starszą Panią która osobiście przeżyła owe powstanie. Chętnie podzieliła się ona swoim doświadczeniem z tamtych lat z naszymi młodymi zawodnikami. Było to niezwykle cenna rozmowa która przybliżyła nam w jakich realiach przyszło żyć tamtejszym ludziom.

Zobacz galerię zdjęć


Cała wizyta w Warszawie była niezwykle cenna dla naszych młodych zawodników dlatego jeszcze raz chcielibyśmy serdecznie podziękować Marszałkowi Sejmu Rzeczpospolitej Polski za możliwość przyjazdu i zwiedzenia nowych miejsc.

Autor: Pjoter

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec