Pełna Tabela
Gryf Mielec

Gryf Mielec-Dap Dębica

12/04/2018. 22:45

W dzisiejszym dniu tj 15.04.2018r. nasz zespół zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z DAPEM Dębica. Po ostatniej porażce nasi zawodnicy za wszelką cenę chcieli przywieźć do mielca komplet punktów.

Od pierwszych minut mecz był dosyć wyrównany. Oba zespoły szukały swoich okazji do zdobycia bramek. W miare upływu czasu nasz zespół zyskiwal lekką przewagę jednak nie potrafił jej wykorzystać dlatego też pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po przerwie nasz zespół nadal prezentował dobrą grę. Efektem tego był gol zdobyty w 50min przez Mateusza Czachora. Nasz napastnik wykorzystał błąd w rozegraniu rywala i pewnie wykorzystal sytuacje "sam na sam" z bramkrzem. Od tego momentu to gospodarze zaczęli przejmować inicjatywę i coraz mocniej atakowali naszą bramkę. Na szczęście nasz blok obronny spisywał sie bardzo dobrze i nie dopuszczał rywali do groźnych sytuacji. Wynik meczu na 0-2 ustalił Sebastian Dereń który w ostatniej minucie meczu popisał sie efektowną akcją indywidualną.

Należy pochwalić nasz zespół za ciężką pracę włożoną w ten mecz. Mamy nadzieję, że tym razem podtrzymaja oni swoją dyspozycje i w następnym meczu również zdobędą 3 punkty.

Autor: Oliwier