Pełna Tabela
Gryf

Gryf Mielec 1:3 Stalowa Wola

15/09/2018 19:52

W dniu 15.09.2018r. nasza drużyna podejmowała u siebie zespół Stal Stalowa Wola. Po ostatniej serii porażek nasz zespół chciał ją w tym dniu przerwać.

Mecz był bardzo wyrównany. Stal przyjechała do nas z nadzieją na kolejne 3 punkty, natomiast my nie mogliśmy sobie dać ich odebrać. Niestety my jako piersi straciliśmy bramkę. Po złym ustawieniu naszego muru przed bramką, Stal obieła prowadzenie strzałem z rzutu wolnego. Nasi zawodnicy nie poddali się i w krótkim czasie odrobili straty. Bramkę zdobył Sebastian Dereń strzałem głową. Przed przerwą to my jednak przegrywaliśmy 3:1 po stracie dwóch bramek z rzutów różnych. Druga połowa była podobna do pierwszej. Walka od bramki do bramki. Obydwie drużyny atakowały lecz wynik nie uległ zmianie. Był to dla nas ciężki mecz lecz nie wygladaliśmy źle na tle naszych rywali, o wyniku przesądziły dwa podobne błędy w kryciu. Jest to rzecz nad którą napewno będziemy dużo pracować. Nasz zespół przegrał lecz nie zamierzamy się poddać i nadal będziemy walczyć.

Autor: Pjoter