Stal Mielecvs
Gryf Mielec 4-6 Siarka Tarnobrzeg S.A.
I Liga Juniorów Nd 14/04 12:00 Mielec, Warszawska 5Stal Mielec vsGryf
Iglopol Dębica -:- Gryf Mielec
I Liga Juniorów
Nd 28/04 11:00
Dębica, Sportowa 26


Poz. Zespół M PKT
1. Stal Stalowa Wola P.S.A 2 6
2. Siarka Tarnobrzeg S.A. 2 4
3. Karpaty Krosno 2 4
4. Stal Mielec 2 3
5. Iglopol Dębica 2 1
Pełna Tabela
Gryf

Gryf Mielec 1:1 Czarni Jasło

16/06/2018. 15:00

W dzisiejszym dniu tj.16.06.2018r. odbył się ostatni mecz sezonu w którym to nasz zespół podejmował drużynę Czarnych Jasło. Był to również szczególny mecz dla zawodników z rocznika 99 gdyż było to ich ostatnie spotkanie w zespole juniora starszego. Po mimo zapewnionego pierwszego miejsca każdy chciał pokazać się z jak najlepszej strony aby dobrze zakończyć jakże udany dla nas sezon.

Nasza drużyna weszła bardzo dobrze w mecz. Cały czas operowaliśmy piłką i szukaliśmy swoich szans na objęcie prowadzenia. Niestety po mimo naszej dobrej gry to goście pierwsi cieszyli się z bramki. W 20min po strzale z rzutu wolnego objęli oni prowadzenie. Bramka ta nie podłamała naszych zawodników i nadal dominowaliśmy na boisku. Ciągle atakowaliśmy i stwarzaliśmy sytuacje podbramkowe. Niestety za każdym razem brakowało nam skuteczności i szczęście w bardzo dogodnych sytuacjach. Goście jedynie próbowali nas kontratakować jednak ich próby nie stanowiły dla nas zbyt dużego zagrożenia. Do przerwy wynik jednak nie uległ już zmian i zakończyła się ona wynikiem 0-1.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmieniał. Całkowicie dominowaliśmy naszych rywali stwarzając sobie coraz to groźniejsze sytuacje podbramkowe. Nasz wysiłek w końcu został nagrodzony w 70min spotkania. Po dalekim wyrzucie z autu Radosław Żmuda najwyżej wyskoczył w powietrze i umieścił piłkę w siatce. W nasz zespół wstąpiły wtedy dodatkowe siły i z jeszcze większym animuszem ruszyliśmy na bramkę rywali. Niestety pomimo kilki naprawdę dobrych okazji nie potrafiliśmy już znaleźć drogi do bramki i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu całego zespołu. Każdy pokazał się ze swojej najlepszej strony i każdemu należą się gratulacje za cały sezon i odniesiony w nim sukces. Należy również pogratulować wszystkim zawodnikom z rocznika 99 którzy dzisiaj rozegrali swój ostatni mecz. Pokazali oni, że stanowili oni ważny element zespół i każdy z osobna dziękował im za ich wkład włożony w ten sezon. Pozostało nam świętować zdobycia mistrzostwa ligi a następnie zacząć przygotowania do następnego sezonu który to na pewno nie będzie łatwy dla naszego młodego zespołu.

Autor: Oliwier

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec