gryfvsstalowa

Gryf 1:3 Siarka

1 Liga
Juniorów St.
Mielec
06.10.2018 | 10:00
Gryf
gryfvsstal rzeszów
Gryf - Resovia
1 Liga
Juniorów St.
Rzeszów
14.10.2018 | 14:00
Rzeszów
1. SMS Resovia 7 18:4 17pkt
2. Stal Rzeszów 8 23:11 15pkt
3. Siarka Tarnobrzeg 9 12:15 15pkt
4. Stal Mielec 8 18:11 14pkt
5. Stalowa Wola 7 13:8 12pkt
Pełna Tabela
Gryf

Gryf Mielec 1:1 Czarni Jasło

16/06/2018. 15:00

W dzisiejszym dniu tj.16.06.2018r. odbył się ostatni mecz sezonu w którym to nasz zespół podejmował drużynę Czarnych Jasło. Był to również szczególny mecz dla zawodników z rocznika 99 gdyż było to ich ostatnie spotkanie w zespole juniora starszego. Po mimo zapewnionego pierwszego miejsca każdy chciał pokazać się z jak najlepszej strony aby dobrze zakończyć jakże udany dla nas sezon.

Nasza drużyna weszła bardzo dobrze w mecz. Cały czas operowaliśmy piłką i szukaliśmy swoich szans na objęcie prowadzenia. Niestety po mimo naszej dobrej gry to goście pierwsi cieszyli się z bramki. W 20min po strzale z rzutu wolnego objęli oni prowadzenie. Bramka ta nie podłamała naszych zawodników i nadal dominowaliśmy na boisku. Ciągle atakowaliśmy i stwarzaliśmy sytuacje podbramkowe. Niestety za każdym razem brakowało nam skuteczności i szczęście w bardzo dogodnych sytuacjach. Goście jedynie próbowali nas kontratakować jednak ich próby nie stanowiły dla nas zbyt dużego zagrożenia. Do przerwy wynik jednak nie uległ już zmian i zakończyła się ona wynikiem 0-1.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmieniał. Całkowicie dominowaliśmy naszych rywali stwarzając sobie coraz to groźniejsze sytuacje podbramkowe. Nasz wysiłek w końcu został nagrodzony w 70min spotkania. Po dalekim wyrzucie z autu Radosław Żmuda najwyżej wyskoczył w powietrze i umieścił piłkę w siatce. W nasz zespół wstąpiły wtedy dodatkowe siły i z jeszcze większym animuszem ruszyliśmy na bramkę rywali. Niestety pomimo kilki naprawdę dobrych okazji nie potrafiliśmy już znaleźć drogi do bramki i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu całego zespołu. Każdy pokazał się ze swojej najlepszej strony i każdemu należą się gratulacje za cały sezon i odniesiony w nim sukces. Należy również pogratulować wszystkim zawodnikom z rocznika 99 którzy dzisiaj rozegrali swój ostatni mecz. Pokazali oni, że stanowili oni ważny element zespół i każdy z osobna dziękował im za ich wkład włożony w ten sezon. Pozostało nam świętować zdobycia mistrzostwa ligi a następnie zacząć przygotowania do następnego sezonu który to na pewno nie będzie łatwy dla naszego młodego zespołu.

Autor: Oliwier

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
1. Sebastian Dereń Juniorzy S. 3
2. Mateusz Pakłos Juniorzy S. 2
3. Mateusz Cholewa Juniorzy S. 1
4. Mateusz Czekaj Juniorzy S. 1
5. Damian Bawoł Juniorzy S. 1
6. Dominik Zabrzeński Juniorzy S. 1
wsparcie mielec