Stal Mielecvs
Gryf Mielec 2-1 Stal Mielec
I Liga Juniorów Sb 11/05 11:00 Mielec, Warszawska 5gryf Mielec vsGryf
Gryf Mielec-:-Karpaty Krosno
I Liga Juniorów
Śr 15/05 11:00
Mielec, Warszawska 5


Poz. Zespół M PKT
1. Siarka Tarnobrzeg S.A. 6 16
2. Karpaty Krosno 5 13
3. Stal Mielec 7 12
4. Iglopol Dębica 6 10
5. Stal Stalowa Wola P.S.A 5 9
Pełna Tabela
wywiad

Wywiad z byłym juniorem Gryfu Mielec - odsłona I - Tomasz Dziekan!

18/02/2018. 17:55

Na pytania redakcji gryfmielec.pl, odpowiada były zawodnik Juniorów Gryfu Mielec - Tomasz Dziekan.

Redakcja Gryf Mielec (R.G.): Minęło sporo czasu od decyzji która miała wpływ na to jak się zaczęła twoja Przygoda z piłką w Gryfie. Jak ją wspominasz?

Tomasz Dziekan (T.D.): Wspominam ją bardzo miło. Zaczęło się przypadkowym turniejem piłkarskim w szkole podstawowej. Zaczęliśmy "kopać" na gryfie z Kolegami. W tym czasie Juniorzy Starsi Gryfu mieli trening ,gdy ich zobaczyliśmy poszliśmy do Trenera zapytać czy my też możemy tak trenować. Okazało się, że w tamtej chwili na Gryfie nie było juniorów młodszych. Trener powiedział nam, jeżeli chcemy trenować to musimy załatwić minimum 15 osób. Nie było to problemem! Kilka tygodni później zaczęliśmy trenować jako Juniorzy Młodsi Gryfu Mielec!


R.G.: Na jakiej pozycji grałeś i czy była ona dla ciebie wyjątkowa?

T.D.: Grałem na pozycji bramkarza , szczerze mówiąc to chłopaki mnie tam ustawili i tak już zostało ! <śmiech> Jest to wyjątkowa pozycja, ponieważ musisz być skoncentrowany w każdym momencie meczu. Każdy, nawet drobny błąd może kosztować drużynę stratę bramki!


R.G.: Twoje najlepsze wspomnienia związane z klubem i drużyną w której występowałeś.

T.D: Tak na prawdę tych wspomnień jest masa! Jednak najlepszym wspomnieniem jest awans Juniorów Starszych do 2 ligi! Każdy wygrany mecz dawał nam mnóstwo radości! Wspólne obozy są nie do zapomnienia!!


R.G.: Czy doświadczenie z gry i treningu pomogło ci znacząco w życiu?

T.D: Na pewno tak! Treningi pokazały mi, że ciężka praca przynosi efekty i trzeba zawsze dawać z siebie 100%. Stałem się dzięki temu na pewno pewniejszy swoich decyzji nie tylko na treningach, ale także w życiu.


R.G.: Jaką radę udzieliłbyś obecnym juniorom występującym w gryfie?

T.D.: Myślę, że najlepszą radą jaką mógłbym udzielić obecnym juniorom jest to, by zawsze dawali z siebie 100%, bo to jest ich czas!! Oraz aby ufali trenerowi i słuchali jego rad! Jest to mądry i doświadczony szkoleniowiec. Pokazał już nie raz, że mając chęci i zaangażowanie można osiągnąć bardzo dużo!


R.G.: Gdybyś mógł cofnąć czas co zmieniłbyś w swoim podejściu do treningu, gry, kolegów, trenera?

T.D.: Na pewno zmieniłbym swoje podejście do treningów, były momenty, że nie zawsze były one na pierwszym miejscu…<


R.G.: Czy nadal utrzymujesz kontakt z zawodnikami z którymi grałeś i trenowałeś?

T.D.: Oczywiście ! Mam bardzo dobry kontakt z większością kolegów jak i z trenerem . Zawsze znajdę czas żeby się z nimi spotkać.


R.G.: Jak wspominasz obozy przygotowawcze i czy przyniosły one oczekiwane rezultaty?

T.D.: Obozy to najlepsze wyjazdy wakacyjne jakie miałem w życiu! Uwielbiałem obozy! Drużyna zżyła się ze sobą podczas tego czasu ,wszyscy byli razem! To umożliwiło nam awansować do 2 ligi!!


R.G.: Jak zachęciłbyś młodych ludzi aby skorzystali z możliwości treningu i gry właśnie w Gryfie Mielec?

T.D.: Polecam Gryf Mielec! Dla każdego młodego adepta, który lubi piłkę nożną! Każdy kto tylko chce trenować! Gryf oferuje bardzo dobre warunki do pokazania swoich umiejętności!


R.G.: Pozdrowienia i życzenia dla kogoś.

T.D.: Pozdrowienia oczywiście dla Trenera oraz Wszystkich zawodników Gryfu Mielec, tych Starszych jak i Młodszych oraz wszystkich Sympatyków klubu!


Autor: Admin

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec