Stal Mielecvs
Gryf Mielec 2-1 Stal Mielec
I Liga Juniorów Sb 11/05 11:00 Mielec, Warszawska 5gryf Mielec vsGryf
Gryf Mielec-:-Karpaty Krosno
I Liga Juniorów
Śr 15/05 11:00
Mielec, Warszawska 5


Poz. Zespół M PKT
1. Siarka Tarnobrzeg S.A. 6 16
2. Karpaty Krosno 5 13
3. Stal Mielec 7 12
4. Iglopol Dębica 6 10
5. Stal Stalowa Wola P.S.A 5 9
Pełna Tabela
Gryf

Stal Rzeszów 6:2 Gryf Mielec

18/08/2018 19:45

Dzisiejszego dnia tj 18.08.2018r. nasz zespół rozpoczął sezon ligowy. Na wyjeździe zmierzyliśmy się ze Stalą Rzeszów. Była to bardzo dobrze grająca piłką i doświadczona drużyna. Mecz ten źle się dla nas rozpoczął. ŹIe weszliśmy w to spotkanie. Straciliśmy 3 bramki w krótkim czasie, przez brak skupienia i proste będy. Rozkojarzenie mogło być spowodowane operacją naszego głównego szkoleniowca i jego nie obecności. Stal kontrolowała mecz, i cięgle atakowała, lecz na zespół odpowiedział golem Mateusza Pakłosa na 3:1. Do przerwy Stal strzeliła jeszcze jednak jedną bramke i wynik wynosił 4:1. Początek drugiej połowy to znów łatwe straty i szybko stracone dwie bramki. Po kilku dobrych zmianach zawodników zespół w końcówce pokazał na co nas stać i przeprowadzilitmy kilka naprawdc dobrych akcji czego skutkiem była druga bramka Mateusza Pakłosa, mogliśmy zdobyć jeszcze parę bramek lecz zabrakło dobrego wykończenia. Mecz zakonczył się wynikiem 6:2 ,lecz wiemy że nie należy się poddawać, i walczyć dalej.

Gra naszego zespołu musi znacznie się zmienić, trzeba wyciągnąć z tej porażki wnioski i pokazać się z dobrej strony w następnym meczu. To dopiero początek tego sezonu, ale jeśli nie zaczniemy poprawiać naszej gry teraz, później może być ciężko odrobić straty.

Z tego miejsca pragniemy pozdrowić naszego trenera i powrotu do zdrowia, obiecamy Ci że przepracujemy ten tydzień by w następnym zagrać dużo lepiej i pokazać kim jesteśmy.


Zobacz zdjęcia [kliknij tutaj]

Autor: Pjoter

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec