Stal Mielecvs
Gryf Mielec 4-6 Siarka Tarnobrzeg S.A.
I Liga Juniorów Nd 14/04 12:00 Mielec, Warszawska 5Stal Mielec vsGryf
Iglopol Dębica -:- Gryf Mielec
I Liga Juniorów
Nd 28/04 11:00
Dębica, Sportowa 26


Poz. Zespół M PKT
1. Stal Stalowa Wola P.S.A 2 6
2. Siarka Tarnobrzeg S.A. 2 4
3. Karpaty Krosno 2 4
4. Stal Mielec 2 3
5. Iglopol Dębica 2 1
Pełna Tabela
Gryf

Stal Rzeszów 6:2 Gryf Mielec

18/08/2018 19:45

Dzisiejszego dnia tj 18.08.2018r. nasz zespół rozpoczął sezon ligowy. Na wyjeździe zmierzyliśmy się ze Stalą Rzeszów. Była to bardzo dobrze grająca piłką i doświadczona drużyna. Mecz ten źle się dla nas rozpoczął. ŹIe weszliśmy w to spotkanie. Straciliśmy 3 bramki w krótkim czasie, przez brak skupienia i proste będy. Rozkojarzenie mogło być spowodowane operacją naszego głównego szkoleniowca i jego nie obecności. Stal kontrolowała mecz, i cięgle atakowała, lecz na zespół odpowiedział golem Mateusza Pakłosa na 3:1. Do przerwy Stal strzeliła jeszcze jednak jedną bramke i wynik wynosił 4:1. Początek drugiej połowy to znów łatwe straty i szybko stracone dwie bramki. Po kilku dobrych zmianach zawodników zespół w końcówce pokazał na co nas stać i przeprowadzilitmy kilka naprawdc dobrych akcji czego skutkiem była druga bramka Mateusza Pakłosa, mogliśmy zdobyć jeszcze parę bramek lecz zabrakło dobrego wykończenia. Mecz zakonczył się wynikiem 6:2 ,lecz wiemy że nie należy się poddawać, i walczyć dalej.

Gra naszego zespołu musi znacznie się zmienić, trzeba wyciągnąć z tej porażki wnioski i pokazać się z dobrej strony w następnym meczu. To dopiero początek tego sezonu, ale jeśli nie zaczniemy poprawiać naszej gry teraz, później może być ciężko odrobić straty.

Z tego miejsca pragniemy pozdrowić naszego trenera i powrotu do zdrowia, obiecamy Ci że przepracujemy ten tydzień by w następnym zagrać dużo lepiej i pokazać kim jesteśmy.


Zobacz zdjęcia [kliknij tutaj]

Autor: Pjoter

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec