Stal Mielecvs
Gryf Mielec 4-6 Siarka Tarnobrzeg S.A.
I Liga Juniorów Nd 14/04 12:00 Mielec, Warszawska 5Stal Mielec vsGryf
Iglopol Dębica -:- Gryf Mielec
I Liga Juniorów
Nd 28/04 11:00
Dębica, Sportowa 26


Poz. Zespół M PKT
1. Stal Stalowa Wola P.S.A 2 6
2. Siarka Tarnobrzeg S.A. 2 4
3. Karpaty Krosno 2 4
4. Stal Mielec 2 3
5. Iglopol Dębica 2 1
Pełna Tabela
Gryf

Błekitni Ropczyce 1:3 Gryf Mielec

19/05/2018. 15:30

W dzisiejszym dniu tj.19.05.2018r. Nasi zawodnicy rozegrali bardzo ważne spotkanie z drużyną Błękitnych Ropczyce. Wiedzieliśmy, że ten mecz nie bedzie należał do najłatwiejszych jednak każdy z zawodników dał z siebie absolutnie wszystko.

Nasz zespół bardzo dobrze wszedł w to spotkanie narzucając swój styl gry w pierwszych minutach spotkania. Chcieliśmy szybko zdobyć pierwszą bramkę i udalo nam się to już w 15min spotkania kiedy to Mateusz Czachor dał prowadzenie naszemu zespołowi. Po zdobytej bramce nasz zespół szybko chciał podwyższyć wynik spotkania jednak w swietnych sytuacjach brakowało nam zimnej krwi i wykończenia. Na przerwe schodzilismy z jednobramkowym prowadzeniem.

Niestety druga połowa zaczęła się bardzo zle gdyż gospodarze już w 48min doprowadzili do wyrównania po rzucie różnym. Na szczęście nasz zespół bardzo dobrze zareagowal na stracona bramkę i 5min później za sprawą Radosława Żmudy znów mogliśmy się ćwieszyc z prowadzenia. Od tego momentu mecz byl dosyć wyrównany. Oba zespoły szukały okazji do zdobycia kolejnych bramek. Niestety po raz kolejny naszym zawodnikom brakowało skuteczności w wysmienitych sytuacjach. Gospodarze również mieli swoje sytuacje ale dobrze spisywala się obrona wraz z bramkarzem. Na ostatnie 10min nasz trener zdecydowal się wpuścić na boisko Karola Węża i Jakuba Chotkowskiego ktorzy pod koniec bardzo pomogli zespołowi w odniesieniu zwyciestwa. Ten drugi madrze przetrzymywal pilke w środku pola a w ostatniej minucie spotkanie zagral świetna piłkę do Karola który precyzyjnym strzałem z 16 metrów podwyższył wyniki spotkania. Ostatecznie mecz zakończył sie wynikiem 1-3.

Naszym zawodnikom należą się gratulacje za odniesienie zwycięstwa na trudnym wyjeździe. Każdy pokazał wolę walki a rezerwowi zawodnicy wplyneli na losy spotkania. Liczymy ze dobrą dyspozycje nasi pilkarze podtrzymaja takze w następnych spotkaniach.

Autor: Oliwier

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
wsparcie mielec