Pełna Tabela
Gryf

Piłkarskie Nadzieje 1:3 Gryf Mielec Juniorzy Młodsi

23/05/2018. 19:45

W dzisiejszym dniu tj.23.05.2018r. Nasi zawodnicy juniora młodszego,występujący w 1 lidze grupie "C" podejmowali u siebie wiceliderów, zespół APPN Mielec.

Atmosfera była gorąca, ponieważ derby zawsze wzbudzają wielkie emocje. Nasz zespół bardzo dobrze wszedł w to spotkanie, ponieważ już w 5 minucie akcję naszego zespołu wykończył Mateusz Czachor. Gra toczyła się głównie w środku pola. Obydwie drużyny stwarzały sobie okazje do zdobycia bramki. Niestety tuż przed przerwą drużyna Piłkarskich Nadzieji zdobyła bramkę z rzutu rożnego.

Nie załamało to jednak naszych zawodników. W przerwie dostali konkretne zadania od trenera i wyszli na drugą część spotkania. Znakomitą zmianę dał nam zawodnik z rocznika 2003, Kajetan Tomczyk. Świetnie wraz z zawodnikami obrony, powstrzymywał ataki rywali i wygrywał wiele pojedynków jeden na jeden. Dzięki waleczności naszego zespołu i wysokiemu presingowi, nasi zawodnicy odebrali piłkę rywalom na ich połowie i sytuacje sam na sam, na bramkę zamienił Mateusz Cholewa, Dzięki tej bramce zyskaliśmy przewagę nad przeciwnikami i szybko strzeliliśmy bramkę na 3:1. Kapitaną akcję drużynową naszego zespołu zaczął Wiktor Kuraś, jeden z najlepszych zawodników na boisku. Idealne, końcowe podanie Sebastiana Smykli wykończył Sebastian Dereń.

Wynik spotkania nie uległ zmianie aż do końca meczu. Dzieki naszej wygranej zespół juniora młodszego wspiął się na 3 miejsce. Było to trzecie zwycięstwo z rzędu naszych zawodników. Jesteśmy dumni z ich postawy na boisku i liczymy na podtrzymanie zwycięskiej formy zespołu.

Autor: Pjoter