Gryf

Gryf Mielec 1 - 3 Stal Mielec

25/08/2018 20:50

Dzisiejszego dnia tzn. 25.08.2018 rozgrywaliśmy derby Mielca pomiędzy Gryfem Mielec a Stalą Mielec.

Od początku spotkania było jasne że szykuje się doskonałe widowisko piłkarskie. Nasza drużyna od samego początku starała narzucić swój styl gry tworząc to raz po raz sytuacje bramkowe, ale to niestety goście zdobyli pierwszą bramkę w 30 min wykorzystując jedną z nielicznych sytuacji bramkowych. Nasza drużyna pełna zapału chciała jak najszybciej odrobić stratę i tworzyła wiele sytuacji ale niestety nie zaowocowało to bramką do końca pierwszej połowy spotkania.

Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 0:1. Po objaśnieniach taktycznych i męskiej rozmowie po przerwie nasz zespół wyszedł zmotywowany jeszcze mocnie do gry i z chęcią jak najszybszego odrobienia wyniku.

Nasz trud się opłacił bo do wyrównania w 60 min doprowadził Sebastian Dereń z rzutu karnego. Mecz w tym momencie zaczął nabierać coraz to mocniejszych barw. Jedna jak i druga strona chciał zdobyć trzy punkty. Nasza drużyna kolejny raz miała przewagę i tworzyła wiele sytuacji podbramkowych ale niestety nie udało się wbić piłki do siatki rywala zza miedzy. Po indywidualnym błędzie w kryciu drużyna gości wyszła na prowadzenie. Pewni siebie goście zaryzykowali pójściem akcja ofensywna co ziściło się kolejnym golem na 1:3. Nasza drużyna po tym cały walczyła, próbowała cały czas i starał się odrobić stracone bramki ale niestety brakło już czasu .Mecz zakończył się wynikiem 1:3.

W przekroju całego spotkania nie zasłużyliśmy na porażkę będąc zespołem zdecydowanie lepszym, ale niestety boisko nie wybacza błędów i poprzez bardzo młody zespół dopiero zaczynający grę ze sobą, popełnialiśmy błędy które przeciwnik potrafił wykorzystać i kosztowało nas to stratę punktów.

Autor: Admin