gryfvsdebica

Gryf 3:2 Lubaczów

1 Liga
Junior St.
02.06.2018 | 11:00
Gryf


gryfvsPogoń Sokół Lubaczów
Gryf - Jasło
1 Liga
Juniorów St.
Mielec
16.06.2018 | 11:00
Gryf
1. Gryf Mielec 11 26:16 25pkt
2. Błękitni Ropczyce 11 24:20 19pkt
3. Stal II Mielec 11 24:20 18pkt
4. Pogoń-Sokół.Lub 11 23:23 16pkt
5. Czarni Jasło 11 15:19 12pkt
Pełna Tabela
Gryf

Gryf Mielec 4:2 DAP Dębica

26/05/2018. 14:34

W dzisiejszym dniu tj.26.05.2018r. na własnym stadionie podejmowaliśmy zespół DAP Dębica. Nasz zespół wychodził na to spotkanie tylko z zamiarem zdobycia 3 punktów i każdy był pewny swoich umiejętności.

Nasz zespół dobrze wszedł w to spotkanie. Zawodnicy dominowali na boisku i szukali swoich sytuacji na zdobycie pierwszej bramki. Jednak pomimo naszej przewagi to zespół gości w 20min spotkania wyprowadził jedną akcję, którą bezwzględnie wykorzystał obejmując prowadzenie w tym spotkaniu. Nasz zespół się jednak nie podłamał szukając w dalszym ciągu swoich okazji do zdobycia bramek. Już w 30 minucie spotkania kapitalnym strzałem Głową popisał się nasz pomocnik Sebastian Dereń. Zdobyta bramka dodała nam pewności siebie, bo już w 35min w kolejnej sytuacji pod bramka przeciwnika znów Sebastian Dereń strzelił kolejną bramkę głową przerzucając piłkę nad bramkarzem. Zespół poczuł swa pewność siebie i ze zdwojona siła atakował bramkę przeciwnika, czego efektem była bramka Mateusza Pakłosa zdobyta w końcówce pierwszej połowy, która zakończyła się wynikiem 3-1.

Po przerwie nasz zespół nadal przeważał na boisku i szukał sobie kolejnych szans na podwyższenie wyniku spotkania. Bardzo dobrze w tym okresie rozgrywała piłki druga linia efektem tego była kolejna bramka Mateusza Pakłosa zdobyta po kapitalnym strzale z rzutu wolnego. Niestety 10min później przez nieuwagę i błędy w obronie sędzia podyktował dla gości rzut karny, który został wykorzystany, dzięki czemu nasi rywale zmniejszyli naszą przewagę bramkową. Do końca spotkania nie padły już jednak żadne bramki i mecz zakończył się wynikiem 4-2.

Należy nadmienić, że mecz był rozgrywany w bardzo trudnych warunkach gdyż panowała duża duchota na boisku i widać było ogromne zmęczenie na twarzach zawodników. Trzeba także pogratulować naszym zawodnikom dobrego występu i zdobytych kolejnych 3 punktów. Warto również dodać, że w dzisiejszym spotkaniu po raz pierwszy w naszym zespole zagrało dwóch zawodników z juniora młodszego, dzięki czemu mogli oni nabrać potrzebnego doświadczenia. Gratulujemy zespołowi i liczymy na kolejne udane występy.

Autor: Pjoter

Konrad Juszyński
Junior Starszy

Obrońca

Trener: Było to ostatnie spotkanie w tym sezonie. Drużyna podeszła do niego na zupełnym luzie i pokazała bardzo fajną grę. Wygraliśmy ligę choć nie było to wcale tak łatwe.Dziękuję całemu zespołowi za spędzony razem czas i osiągnięcie założonych celów. Przed nowym sezonem i zespołem dużo pracy ale mają czas aby się do niego dobrze przygotować. Teraz czas na odpoczynek więc życzę wszystkim udanych wakacji.
kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
1. Mateusz Pakłos Juniorzy S. 17
2. Sebastian Dereń Juniorzy S. 13
3. Mateusz Cholewa Juniorzy S. 12
4. Dawid Cymbor Juniorzy S. 7
5. Kacper Grzelak Tramp. S. 7
6. Radosław Żmuda Juniorzy S. 6
7. Łukasz Lasek Tramp. S. 6
wsparcie mielec