gryfvsdebica

Gryf 3:2 Lubaczów

1 Liga
Junior St.
02.06.2018 | 11:00
Gryf


gryfvsPogoń Sokół Lubaczów
Gryf - Jasło
1 Liga
Juniorów St.
Mielec
16.06.2018 | 11:00
Gryf
1. Gryf Mielec 11 26:16 25pkt
2. Błękitni Ropczyce 11 24:20 19pkt
3. Stal II Mielec 11 24:20 18pkt
4. Pogoń-Sokół.Lub 11 23:23 16pkt
5. Czarni Jasło 11 15:19 12pkt
Pełna Tabela
Przemyśl

Juniorzy Starsi rozbijają wysoko Polonię Przemyśl.

26/08/2017. 18:25

W dzisiejsze popołudnie tj. 26.08.2017r.w drugiej kolejce spotkań zespół juniora starszego podejmował na własnym boisku drużynę Polonii Przemyśl. Po nieudanej inauguracji liczyliśmy na rehabilitacje ze strony naszych zawodników i zdobycia trzech punktów.

Nasi zawodnicy od samego początku próbowali narzucić swój styl grania efektem, czego były 2 znakomite okazje do zdobycia bramki na początku meczu. W pierwszej z nich w 10min meczu Mateusz Czachor uderzył tylko w słupek jednak kilka minut później zrehabilitował się umieszczając piłkę w siatce. Od tego momentu mecz zrobił się bardziej wyrównany. Nasi zawodnicy nie potrafili rozegrać dokładnie piłki a rywalom oddawali zbyt dużo miejsca. Wynik do przerwy utrzymał się jednak 1-0 bo przeciętnej grze naszego zespołu.

Druga połowa to całkowita odmiana gryfiarzy. Widać było, że wyszli na nią bardziej zmotywowani i zdeterminowani do tego by zdominować rywala. Tak tez się stało, gdyż druga połowa to całkowita kontrola meczu ze strony gryfu. Od razu po przerwie nasi zawodnicy założyli wysoki pressing efektem, czego były szybko zdobyte bramki w wykonaniu Mateusza Pakłosa i Sebastiana Derenia. Dalsza nasza gra układała się znakomicie, dzięki czemu konstruowaliśmy kolejne sytuacje bramkowe. Na efekty dobrej gry nie trzeba było długo czekać gdyż najpierw piłkę w bramce po raz drugi w tym meczu umieścił Mateusz Pakłos a następnie Kacper Burghardt, Radek Żmuda i Mikołaj Gros. Drużyna gości pod koniec próbowała zdobyć bramkę honorową jednak ich wysiłek poszedł na marne. Ostateczny wynik spotkania to 7-0.

Mimo przeciętnej pierwszej połowy po przerwie zespół pokazał, na co go stać strzelając rywalom aż 6 bramek. Liczymy na to, że nasi zawodnicy potrzymają formę z drugiej połowy tego spotkania i zaprezentują podobną grę w najbliższym meczu z Lechią Sędziszów, który odbędzie się już w najbliższy wtorek.

Autor: Admin

Konrad Juszyński
Junior Starszy

Obrońca

Trener: Było to ostatnie spotkanie w tym sezonie. Drużyna podeszła do niego na zupełnym luzie i pokazała bardzo fajną grę. Wygraliśmy ligę choć nie było to wcale tak łatwe.Dziękuję całemu zespołowi za spędzony razem czas i osiągnięcie założonych celów. Przed nowym sezonem i zespołem dużo pracy ale mają czas aby się do niego dobrze przygotować. Teraz czas na odpoczynek więc życzę wszystkim udanych wakacji.
kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
1. Mateusz Pakłos Juniorzy S. 17
2. Sebastian Dereń Juniorzy S. 13
3. Mateusz Cholewa Juniorzy S. 12
4. Dawid Cymbor Juniorzy S. 7
5. Kacper Grzelak Tramp. S. 7
6. Radosław Żmuda Juniorzy S. 6
7. Łukasz Lasek Tramp. S. 6
wsparcie mielec