Pełna Tabela
Gryf

Gryf Mielec - Pogoń Lubaczów

28/04/2018. 20:15

W dzisiejszym meczu tj. 28.04.2018r. nasi juniorzy udali się do Lubaczowa aby zmierzyć się z tamtejszą pogonią. Mecz rozpoczął się nietypowo o godzinie 16:00

Nasi juniorzy chcieli pokazać, że są w dobrej formie dlatego od początku próbowali narzucić swój styl gry. Na początku to nam się udawało i nasz zespół stwarzał sobie okazje podbramkowe. Jedną z nich wykorzystał w 20min Sebastian Dereń który wykorzystał prostopadłe podanie Dawida Cymbora i pokonał bramkarza w sytuacji "sam na sam". Po bramce obraz gry się nie zmienił. To nasi zawodnicy nadal próbowali atakowac a gospodarze wyprowadzali kontrataki. Niestety w 35min gospodarze zaskoczyli nasz zespół szybko wykonanym rzutem wolnym i wyrównali stan spotkania. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1

Druga połowa nie byla jednak zbyt udana dla naszego zespołu. Nasi zawodnicy mieli problem z utrzymaniem się przy piłce i kreowaniem sytuacji bramkowych. Gospodarze próbowali śmielej atakować ale ich wysiłek również nie przynosił żadnych rezultatów. Dopiero w 80min meczu ponownie Sebastian Dereń popisał się świetnym uderzeniem z dystansu i dał naszemu zespołowi upragnione zwycięstwo. Do końca meczu nasz zespół umiejętnie się bronił i ostatecznie wygral spotkanie 1-2

Nie był to może najlepszy mecz w naszym wykonaniu ale cieszą nas zdobyte 3 punkty w meczu wyjazdowym. Potrzymujemy swoją serie wygranych i mamy nadzieję na kolejny pozytywny rezultat w przyszłym meczu.

Autor: Pjoter