Pełna Tabela
Gryf

Siarka Tarnobrzeg 4:2 Gryf Mielec

28/08/2018 17:45

W dniu dzisiejszym tj 28.08.2018r zmierzylismy się na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg. Nasz zespół źle wszedł w to spotkanie, błędy w obronie i indywidualne błędy naszych zawodników, spowodowały liczne sytuacje bramkowe dla Siarki. Po jednej z akcji straciliśmy my pierwszą bramkę na 1:0 i w krótkim czasie drugą z rzutu karnego. Były to dwa mocne ciosy dla naszego zespołu, który oddał całą inicjatywę na boisku rywalom. To oni stwarzali sobie ciągle groźne sytuacje bramkowe i dzięki dobrej grze naszego bramkarza do przerwy nie straciliśmy już więcej bramek i było 2:0.

W przerwie nasz zespół usłyszał naprawdę parę goszkich słów od trenera, ale dzięki temu wyszliśmy na drugą część z zupełnie innym nastawieniem. Zaczęliśmy naprawdę walczyć i pokazaliśmy na co nas stać strzelając dwie szybkie bramki, doprowadzając do remisu. Kontaktową bramkę strzelił Mateusz Cholewa, pięknym strzałem za pola karnego w samo okienko bramki. Drugą zdobył Mateusz Czekaj, po dobrej akcji całego zespołu. To przywróciło nam wiarę w zwycięstwo. Mecz wyglądał juz bardzo dobrze i mieliśmy okazję do strzelania trzeciego gola. Lecz nie wykorzystaliśmy momentu słabszej dyspozycji Siarki i zemściło się to na nas bo w ostatnich minutach przez czerwoną kartkę naszego zawodnika i brak skupienia do końca straciliśmy dwie głupie bramki. Nie zasłużylismy na porażkę w tym meczu. O ile w pierwszej połowie byliśmy gorsi to w druga powinna zakończyć się inaczej. Zabrakło skupienia i wejścia dobrze w mecz, to rzecz która nie może się powtórzyć w następnym meczu.

Gra naszego zespołu musi znacznie się zmienić, trzeba wyciągnąć z tej porażki wnioski i pokazać się z dobrej strony w następnym meczu. To dopiero początek tego sezonu, ale jeśli nie zaczniemy poprawiać naszej gry teraz, później może być ciężko odrobić straty.

Autor: Pjoter