gryfvsstal

Gryf Mielec - Stal Mielec

4:1
Junior St.
21.04.2018 | 10:00

Gryfvssokol
Gryf Mielec - Pogoń Sokół
1 Liga
Juniorów St.
POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW Dachnów 1
29.04.2018 | 11:00
1. Błękitni Ropczyce 3 9:2 9pkt
2. Gryf Mielec 4 10:4 9pkt
3. Pogoń-Sokół.Lub 3 9:7 6pkt
4. Stal II Mielec 3 6:8 4pkt
5. Czarni 1910 Jasło 4 5:9 2pkt
Pełna Tabela
sanok

Przegrywamy z Ekoballem Sanok

28/10/2017. 14:55

W dzisiejszym dniu tj.28.10.2017r. Nasz zespół podejmował na własnym stadionie drużynę Ekoball Sanok. Po ostatnich dobrych występach naszej drużyny liczyliśmy na kolejny dobry mecz i zdobycie 3 punktów.

Od samego początku widać było, że oba zespoły są zmotywowane i będą chciały odnieść zwycięstwo w tym meczu. Mecz był wyrównany i obie strony szukała swoich szans na zdobycie bramki otwierającej wynik spotkania. Nasz zespół pokazywał się dziś z dobrej strony i kombinacyjnymi akcjami szukaliśmy dostępu do bramki gości. Jednak w dzisiejszym dniu albo brakowało nam ostatniego podania, otwierającego drogę do bramki, albo wykończenia, przez co wynik w pierwszej połowie nie uległ zmian i do szatni schodziliśmy z bezbramkowym remisem.

W przerwie zespół umówił kilka kwestii taktycznych i z dużym zaangażowaniem wyszedł na drugą połowę. Obraz meczu po przerwie nie uległ zmian. Mecz nadal był wyrównany i oba zespoły szukały swoich sytuacji. Na nasze nieszczęście jedną z nich wykorzystali goście, kiedy to jeden z zawodników rywali nie został pokryty w polu karnym i strzałem głową pokonał naszego bramkarza. Do końca spotkania nasz zespół ambitnie szukał bramki wyrównującej, jednak po raz kolejny w tym meczu zawodziła nas skuteczność, przez co ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1. W dzisiejszym dniu nie można zarzucić naszym zawodnikom braku walki. Martwi jednak brak dokładności w najbardziej kluczowych momentach przy tworzeniu akcji i skuteczność.

Mamy jednak nadzieję, że nasi zawodnicy poprawią swoje niedociągnięcia i pokażą swoje umiejętności w najbliższym meczu, który zarazem będzie ostatnim w obecnej rundzie.

Autor: Oliwier

Mateusz Pakłos
Junior Starszy

Napastnik


Konrad Juszyński
Junior Starszy

Obrońca

Trener: Dziękuję całemu zespołowi za podejście do spotkania i pełną realizację założeń przedmeczowych. Obawialiśmy się trochę tego spotkania ze względu na osłabienie kadrowe w linii obronnej. Jednak drużyna pokazała dużą determinację i wolę walki o kolejne zdobycze punktowe. Gratuluję zespołowi dobrego występu.

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
1. Mateusz Pakłos Juniorzy S. 12
2. Piotr Ździebło Seniorzy 7
3. Dawid Cymbor Juniorzy S. 7
4. Mateusz Cholewa Juniorzy S. 7
5. Kacper Tyrpa Juniorzy S. 4
6. Sebastian Dereń Juniorzy S. 4
7. Radosław Żmuda Juniorzy S. 3
wsparcie mielec
Strona została odwiedzona: 202 razy.