Pełna Tabela
sanok

Przegrywamy z Ekoballem Sanok

28/10/2017. 14:55

W dzisiejszym dniu tj.28.10.2017r. Nasz zespół podejmował na własnym stadionie drużynę Ekoball Sanok. Po ostatnich dobrych występach naszej drużyny liczyliśmy na kolejny dobry mecz i zdobycie 3 punktów.

Od samego początku widać było, że oba zespoły są zmotywowane i będą chciały odnieść zwycięstwo w tym meczu. Mecz był wyrównany i obie strony szukała swoich szans na zdobycie bramki otwierającej wynik spotkania. Nasz zespół pokazywał się dziś z dobrej strony i kombinacyjnymi akcjami szukaliśmy dostępu do bramki gości. Jednak w dzisiejszym dniu albo brakowało nam ostatniego podania, otwierającego drogę do bramki, albo wykończenia, przez co wynik w pierwszej połowie nie uległ zmian i do szatni schodziliśmy z bezbramkowym remisem.

W przerwie zespół umówił kilka kwestii taktycznych i z dużym zaangażowaniem wyszedł na drugą połowę. Obraz meczu po przerwie nie uległ zmian. Mecz nadal był wyrównany i oba zespoły szukały swoich sytuacji. Na nasze nieszczęście jedną z nich wykorzystali goście, kiedy to jeden z zawodników rywali nie został pokryty w polu karnym i strzałem głową pokonał naszego bramkarza. Do końca spotkania nasz zespół ambitnie szukał bramki wyrównującej, jednak po raz kolejny w tym meczu zawodziła nas skuteczność, przez co ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1. W dzisiejszym dniu nie można zarzucić naszym zawodnikom braku walki. Martwi jednak brak dokładności w najbardziej kluczowych momentach przy tworzeniu akcji i skuteczność.

Mamy jednak nadzieję, że nasi zawodnicy poprawią swoje niedociągnięcia i pokażą swoje umiejętności w najbliższym meczu, który zarazem będzie ostatnim w obecnej rundzie.

Autor: Oliwier

Konrad Juszyński
Junior Starszy

Obrońca

Trener: Było to ostatnie spotkanie w tym sezonie. Drużyna podeszła do niego na zupełnym luzie i pokazała bardzo fajną grę. Wygraliśmy ligę choć nie było to wcale tak łatwe.Dziękuję całemu zespołowi za spędzony razem czas i osiągnięcie założonych celów. Przed nowym sezonem i zespołem dużo pracy ale mają czas aby się do niego dobrze przygotować. Teraz czas na odpoczynek więc życzę wszystkim udanych wakacji.