gryfvsstalowa

Gryf 1:3 Stalowa Wola

1 Liga
Juniorów St.
Mielec
16.09.2018 | 10:00
Gryf
gryfvsstal rzeszów
Gryf - Stal Rzeszów
1 Liga
Juniorów St.
Mielec
22.09.2018 | 10:00
Gryf
1. SMS Resovia 7 17:4 14pkt
2. Stalowa Wola 7 12:5 12pkt
3. Stal Mielec 7 9:9 10pkt
4. Stal Rzeszów 7 15:9 9pkt
5. Siarka Tarnobrzeg 6 7:13 9pkt
Pełna Tabela
Gryf

Gryf 1:1 Stal Mielec

29/05/2018. 20:39

W dzisiejszym dniu tj.29.05.2018r. nasz zespół zmierzył się w derbowym pojedynku ze Stalą Mielec. Nasi zawodnicy podbudowani ostatnimi wynikami udali się na ten mecz z celem zdobycia kompletu punktów.


Nasza drużyna dobrze weszła w spotkanie. Kontrolowalismy przebieg gry i rozgrywalismy piłkę szukając swoich okazji na zdobycie bramki. Niestety zawodzilo nas albo ostatnie podanie albo wykończenie w rezultacie czego pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.


Druga połowa zaczęła się dla nas wyśmienicie gdyż 5 minut po gwizdku sedziego wyszliśmy na prowadzenie. Mateusz Paklos po indywidualnej akcji w polu karnym zdobyl swojego siedemnastego gola w bieżących rozgrywkach. Po bramce nadal kontrolowalismy spotkanie az do 55min kiedy to nasz bramkarz obejrzał czerwoną kartkę. Gra w oslabieniu zmusiła nas do bardziej defensywnej gry i zdwojonego wysiłku. Oddaliśmy inicjatywe gospodarzą jednak nasza obrona spisywała sie dobrze i ataki Stali nie stanowiły dla nas większego zagrożenia. Po mimo dlugiego casu gry w 10 nasz zespół nadal stwarzał sobie groźne sytuacje podbramkowe lecz za kazdym razem brakowało odrobinę więcej szczęścia. Niestety niesamowity wysiłek naszych zawodników nie przyniósł oczekiwanych efektow gdyż w doliczonym czasie gry po indywidualnym błędzie sedzia podyktowal dla rywali rzut karny który wykorzystali wyrównując wynik spotkania. W samej końcówce mogliśmy wygrać to spotkania lecz ponownie zabrakło skuteczności i mecz ostatecznie zakończył sie wynikiem 1-1.


Należy podziękować całemu zespołowi za walke i wysiłek który włożyli w to spotkanie. Po mimo tak długiej gry w osłabieniu skutecznie udawalo im się neutralizowac ataki przeciwnika i kreowac swoje własne. Niestety tego dnia zabrakło trochę szczęścia i dlatego w derbowym starciu zdobywamy tylko 1 punkt. Byl to jednak bardzo dobry występ naszego zespołu i liczymy na kolejne udane spotkania.

Autor: Pjoter

kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
1. Mateusz Pakłos Juniorzy S. 3
2. Mateusz Cholewa Juniorzy S. 2
3. Mateusz Czekaj Juniorzy S. 1
4. Sebastian Dereń Juniorzy S. 1
wsparcie mielec