gryfvsdebica

Gryf 3:2 Lubaczów

1 Liga
Junior St.
02.06.2018 | 11:00
Gryf


gryfvsPogoń Sokół Lubaczów
Gryf - Jasło
1 Liga
Juniorów St.
Mielec
16.06.2018 | 11:00
Gryf
1. Gryf Mielec 11 26:16 25pkt
2. Błękitni Ropczyce 11 24:20 19pkt
3. Stal II Mielec 11 24:20 18pkt
4. Pogoń-Sokół.Lub 11 23:23 16pkt
5. Czarni Jasło 11 15:19 12pkt
Pełna Tabela
Gryf

Gryf 1:1 Stal Mielec

29/05/2018. 20:39

W dzisiejszym dniu tj.29.05.2018r. nasz zespół zmierzył się w derbowym pojedynku ze Stalą Mielec. Nasi zawodnicy podbudowani ostatnimi wynikami udali się na ten mecz z celem zdobycia kompletu punktów.


Nasza drużyna dobrze weszła w spotkanie. Kontrolowalismy przebieg gry i rozgrywalismy piłkę szukając swoich okazji na zdobycie bramki. Niestety zawodzilo nas albo ostatnie podanie albo wykończenie w rezultacie czego pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.


Druga połowa zaczęła się dla nas wyśmienicie gdyż 5 minut po gwizdku sedziego wyszliśmy na prowadzenie. Mateusz Paklos po indywidualnej akcji w polu karnym zdobyl swojego siedemnastego gola w bieżących rozgrywkach. Po bramce nadal kontrolowalismy spotkanie az do 55min kiedy to nasz bramkarz obejrzał czerwoną kartkę. Gra w oslabieniu zmusiła nas do bardziej defensywnej gry i zdwojonego wysiłku. Oddaliśmy inicjatywe gospodarzą jednak nasza obrona spisywała sie dobrze i ataki Stali nie stanowiły dla nas większego zagrożenia. Po mimo dlugiego casu gry w 10 nasz zespół nadal stwarzał sobie groźne sytuacje podbramkowe lecz za kazdym razem brakowało odrobinę więcej szczęścia. Niestety niesamowity wysiłek naszych zawodników nie przyniósł oczekiwanych efektow gdyż w doliczonym czasie gry po indywidualnym błędzie sedzia podyktowal dla rywali rzut karny który wykorzystali wyrównując wynik spotkania. W samej końcówce mogliśmy wygrać to spotkania lecz ponownie zabrakło skuteczności i mecz ostatecznie zakończył sie wynikiem 1-1.


Należy podziękować całemu zespołowi za walke i wysiłek który włożyli w to spotkanie. Po mimo tak długiej gry w osłabieniu skutecznie udawalo im się neutralizowac ataki przeciwnika i kreowac swoje własne. Niestety tego dnia zabrakło trochę szczęścia i dlatego w derbowym starciu zdobywamy tylko 1 punkt. Byl to jednak bardzo dobry występ naszego zespołu i liczymy na kolejne udane spotkania.

Autor: Pjoter

Konrad Juszyński
Junior Starszy

Obrońca

Trener: Było to ostatnie spotkanie w tym sezonie. Drużyna podeszła do niego na zupełnym luzie i pokazała bardzo fajną grę. Wygraliśmy ligę choć nie było to wcale tak łatwe.Dziękuję całemu zespołowi za spędzony razem czas i osiągnięcie założonych celów. Przed nowym sezonem i zespołem dużo pracy ale mają czas aby się do niego dobrze przygotować. Teraz czas na odpoczynek więc życzę wszystkim udanych wakacji.
kontuzje

brak zawieszenia
brak zawieszeń
1. Mateusz Pakłos Juniorzy S. 17
2. Sebastian Dereń Juniorzy S. 13
3. Mateusz Cholewa Juniorzy S. 12
4. Dawid Cymbor Juniorzy S. 7
5. Kacper Grzelak Tramp. S. 7
6. Radosław Żmuda Juniorzy S. 6
7. Łukasz Lasek Tramp. S. 6
wsparcie mielec