Pełna Tabela
Lechia Sędziszów

Juniorzy Starsi wygrywają wysoko z Lechią Sędziszów.

29/08/2017. 16:00

W dzisiejsze popołudnie tj.29.08.2017r. nasi zawodnicy udali sie do Sędziszowa Małopolskiego by zmierzyć sie w meczu wyjazdowym z tamtejszą Lechią. Po przyzwoitym ostatnim spotkaniu liczyliśmy na dobry występ naszych zawodników i zdobycie kompletu punktów.

Od początku spotkania próbowaliśmy narzucić swój styl gry jednak nie do końca nam to wychodziło. Mecz był wyrównany jednak to nasz zespół przeprowadził pierwsza sytuację bramkową. W 15min po dalekim wyrzucie piłki z autu piłka przeszła całe pole karne, po czym Mateusz Cholewa uderzeniem z głowy umieścił piłkę w siatce. Radość z prowadzenia nie trwała długo gdyż zaledwie 8min później gospodarze wyrównali wynik spotkania. Następnie mecz zrobił się dosyć chaotyczny, jednak to nasi zawodnicy zdobywali następne bramki w tej połowie. W 30 minucie po podaniu z boku boiska Sebastian Dereń umieścił piłkę w siatce. Z kolei 10min później Mateusz Pakłos dostał prostopadłe podanie, po którym podwyższył prowadzenie naszego zespołu. Pierwsza polowa zakończyła sie wynikiem 1-3 po kolejnym przeciętnym występie z naszej strony.

W drugiej połowie nasz zespół wyszedł zmotywowany do tego by zagrać lepsza połowę i podwyższyć wynik spotkania. Tak tez sie stało gdyż po raz kolejny druga połowa była o wiele lepsza w naszym wykonaniu. Po raz kolejny w drugiej połowie dominowaliśmy rywala stwarzając sobie mnóstwo okazji podbramkowych. Niestety nasza skuteczność w tym meczu była katastrofalna i nasi napastnicy pomimo świetnych sytuacji nie potrafili znaleźć drogi do bramki. Dopiero w 70min Mateusz Cholewa po zamieszaniu w polu karnym po raz drugi w tym spotkaniu umieścił piłkę w bramce. Pomimo przyzwoitej gry następna bramka padła dla gospodarzy gdyż w 77min spotkania wykorzystali oni rzut karny. Ostatnia bramka należała jednak do nas a jej zdobywcą był Mikołaj Gros, który wykorzystał dobre podanie i z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce.

Gratulujemy zespołowi kolejnego zwycięstwa jednak martwi nas nasza rażąca nieskuteczność. Liczymy jednak ze nasi zawodnicy polepsza ten aspekt gry przed następnym spotkaniem, które odbędzie sie w najbliższa sobotę ze Stalą Mielec.

Autor: Admin