Ekoball Sanok

Historyczny remis Trampkarzy Starszych z Ekoballem Sanok!

30/09/2017. 22:15

Trampkarze Starsi w dzisiejsze popołudnie rozgrywali spotkanie 5 kolejki z drużyną Ekoball Sanok.

Już na początku spotkania nasi młodzi zawodnicy byli świadomi że będzie to bardzo wymagający przeciwnik z wysokiej półki, mimo to chcieli podjąć rękawice i powalczyć jak równy z równym. Nasi najmłodsi już na początku spotkania stracili bramkę na 0:1, po świetnym uderzeniu zawodnika z Sanoka z rogu pola karnego. To jednak nie podłamało naszego zespołu i od tego momentu to on przejął inicjatywę i zaczął kreować sytuację pod bramką przeciwnika, co przyniosło efekt jeszcze przed zakończeniem spotkania w postaci zdobytej bramki na 1:1 przez Łukasza Laska. Takim wynikiem zakończyliśmy pierwszą połowę spotkania.

Druga połowa to rozważna gra przez obie drużyny i szukanie własnych szans na wyrwanie 3 punktów w całym spotkaniu. Sztuka ta mimo bardzo dobrej gry naszego zespołu w II połowie, który przez większość czasu prowadził grę - się nie udała i spotkanie zakończyło się historycznym remisem i pierwszą zdobyczą punktową w grupie rozgrywkowej Trampkarz Starszy dla Gryfu Mielec.

Gratulujemy ogromnie naszym najmłodszym i trzymamy kciuki w kolejnych spotkaniach.

Trampkarz Starszy – 5 kolejka:
MKS Gryf Mielec 1 – 1 Ekoball Sanok

Skład:
F. Trzpis, D. Zabrzeński, K. Tomczyk, D. Parys, P. Gros, K. Grzelak (K), M. Działowski, R. Kotowicz, D. Burczy, D. Bigda, Ł. Lasek (bramka 30')
Rezerwa: D. Mazur, M. Szkutnicki, K. Proszałek, W. Proszałek, F. Kalkowski, B. Bik.

Autor: Admin