Pełna Tabela
Polonia Przemyśl

Juniorzy Starsi wracają na prawidłowe tory!

30/09/2017. 23:10

W dzisiejszym dniu tj. 30.09.2017r. nasz zespół udał się na daleki wyjazd do Przemyśla aby zmierzyć się z tamtejszą Polonią. Po ostatnich porażkach nasz zespół chciał w końcu udowodnić swoją wartość i zdobyć 3 punkty.

Nasi zawodnicy w mecz weszli w miare dobrze stwarzając sobie wiele okazji podbramkowych jednak nasi napastnicy albo byli łapani na spalonych albo nie potrafili wykorzystywać stworzonych szans. W końcu jednak w 15min Mateusz Cholewa dobił, odbita przez bramkarza gospodarzy, piłkę i dał naszemu zespołowi prowadzenie. Jednak od tej bramki nasza gra wyglądała coraz gorzej. Nie byliśmy wystarczająco agresywni i zaczęliśmy popełniać dużo prostych błędów przez co mecz zrobił się wyrównany. Pomimo naszej slabszej gry w 25min to nasz zespół za sprawą Mateusza Cholewa znów mógł sie cieszyć z bramki. Pomimo kolejnego trafienia nasz zespół nadal nie potrafił zdominować meczu i oddawał rywalowi zbyt dużo miejsca. Zemściło się to na nas w 38min kiedy to nasz obrońca Dawid Cymbor po niefortunnym wybiciu piłki umieścił ją we własnej bramce. Do końca połowy wynik nie uległ już zmienie i zakończyła się ona wynikiem 1-2.

Pomimo prowadzenia w przerwie nasi zawodnicy musieli sobie pozwiedzać kilka gorzkich słów gdyż nasza gra nie wyglądała najlepiej. Zmotywowani wyszliśmy na drugą połowę ale niestety nadal popełniliśmy te same błędy przez co nasza gra nie wyglądała za dobrze. Z kolei gospodarze próbowali coraz śmielej atakować z nadzieją zdobycia bramki wyrównującej. Jednak ostatni cios znowu należał do nas kiedy to w 80min spotkania Mikołaj Gros w sytuacji "sam na sam" pokonal bramkarza gospodarzy. Do końca spotkania zawodnicy polonii próbowali zdobyć jeszcze bramkę jednak bez skutku i mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Należy być zadowolonym ze zwyciestwa naszego zespołu jednak nasza gra pozostawia wiele do życzenia i na pewno musimy poprawić kilka elementow przed następnym spotkaniem które odbędzie się już w najbliższą sobotę z Lechią Sędziszów Małopolski.

Autor: Admin